Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[wydarzenie]: Spotkanie autorskie z Januszem Leonem Wiśniewskim

| 5 marca 2024

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel wraz z dyrektorem Sądeckiej Biblioteki Publicznej Markiem Rylewiczem zapraszają na spotkanie autorskie z Januszem Leonem Wiśniewskim, które odbędzie się 7 marca 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu.

Autor bestsellerowych tytułów (Samotność w sieci, Zespoły napięć, Molekuły emocji, Zbliżenia) spotka się z sądeczanami w przeddzień Święta Kobiet, by porozmawiać o swojej twórczości i zdradzić czytelnikom najbliższe plany wydawnicze. Podczas spotkania będzie można zakupić książki i zdobyć autograf pisarza.

Janusz Leon Wiśniewski – naukowiec i pisarz polski, magister fizyki (Uniwersytet Mikołaja Kopernika),magister ekonomii (Uniwersytet Mikołaja Kopernika),doktor informatyki (Politechnika Warszawska), doktor habilitowany chemii (Politechnika Łódzka). Debiutancka Samotność w Sieci stała się w Polsce kultowym bestsellerem, została sfilmowana i przetłumaczona na wiele języków. Autor zbioru opowiadań Zespoły napięć, powieści Los powtórzony, tomików esejów Intymna teoria względności, Molekuły emocji, Sceny z życia za ścianą, Czy mężczyźni są światu potrzebni?, Zbliżenia  oraz naukowej bajki dla dzieci W poszukiwaniu Najważniejszego: bajka trochę naukowa. Z Małgorzatą Domagalik napisał dwie powieści epistolograficzne: 188 dni i nocy oraz Między wierszami.

Źródło informacji

[wydarzenie]: Spotkanie autorskie z Januszem Leonem Wiśniewskim

7 marca 2024 r.

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!