Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[wydarzenie]: Semana Santa na Szlaku św. Jakuba

| 5 marca 2024

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel wraz z dyrektorem Sądeckiej Biblioteki Publicznej Markiem Rylewiczem zapraszają na spotkanie z cyklu „Podróże na emeryturze”, którego gościem będzie Teresa Bugaj.

Teresa Bugaj – pasjonatka podróży, która w ubiegłym roku dzieliła się z naszymi czytelnikami wspomnieniami z podróży do Santiago de Compostela, tym razem opowie o Semana Santa na Szlaku św. Jakuba, czyli o tradycji obchodów Wielkanocy w Hiszpanii.

Semana Santa, czyli Święty Tydzień to wyjątkowy czas, szczególnie w Hiszpanii. Niemal wszędzie – na placach i głównych ulicach miast organizowane są widowiskowe i uroczyste procesje. Ich niezwykła oprawa nadaje im niesamowitego charakteru, sprawiając, że niejednokrotnie budzą zaskoczenie wśród turystów.

Podczas spotkania usłyszymy niesamowite historie, pełne przeżyć i emocji, a to wszystko odbędzie z towarzyszącym opowieściom slajdowiskiem.

Wydarzenie odbędzie się 6 marca 2024 r. o godz. 17.00 w czytelni Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 11.

Wstęp wolny!

Źródło informacji

[wydarzenie]: Semana Santa na Szlaku św. Jakuba

6 marca 2024 r.

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!