[wydarzenie]: Rajd rowerowy

| 31 sierpnia 2023

Zapraszamy wszystkich pasjonatów jazdy rowerem do udziału w rodzinnym rajdzie rowerowym z Nowego Sącza do Piwnicznej-Zdrój, który będzie miał miejsce 9 września 2023 r. Udział jest bezpłatny.

Start rajdu punktualnie o godzinie 10.00 w Nowym Sączu – ścieżka rowerowa poniżej hotelu Dunajec. Grupy 5 osobowe będą startowały co 1 minuta. W punkcie rejestracyjnym zlokalizowanym poniżej parkingu przy hotelu Dunajec i restauracji Panorama w Nowym Sączu od godziny 9.00 do 9.50 wydawane będą uczestnikom pakiety startowe (koszulka, odblaskowe szelki, woda mineralna, oznaczenie roweru z numerem startowym).

Meta będzie na terenie Nakła nad Popradem w Piwnicznej-Zdrój, gdzie w tym czasie odbywać się będą też inne wydarzenia: Festiwal Biegowy wraz ze sportową strefą Expo, Festiwal Lachów i Górali, Festiwal Smaku wraz ze strefą gastronomiczną i stoiskami Kół Gospodyń Wiejskich z regionalnymi potrawami, będą również stoiska z rękodziełem.

W atmosferze dobrej zabawy, bez liczenia czasu (limit czasowy na przejechanie trasy wynosi 4 godziny, ale nie będzie indywidualnego pomiaru dla każdego z uczestników), z upominkami dla każdego uczestnika i mile spędzonym czasem po przybyciu na Nakło.

Jako drogę powrotną można wybrać ścieżkę rowerową lub przejazd pociągiem do Nowego Sącza, który z pewnością będzie dodatkową atrakcją szczególnie dla dzieci. Stacja kolejowa położona jest tuż obok strefy rekreacyjno-turystycznej Nakło.

Informacje na temat rajdu i zapisy

Prezentacja trasy

[wydarzenie]: Rajd rowerowy

9 września 2023 r.

Wawel Truck odwiedzi Piwniczną-Zdrój!

Już w najbliższy piątek oraz w sobotę (8-9 września br.) Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się w Piwnicznej-Zdroju podczas 14. Festiwalu Biegowego. Wawel Truck będzie stacjonował w Miasteczku Biegowym na terenie rekreacyjnym Nakła w godzinach 11:00-19:00.

Wawel Truck Piwniczna-Zdrój

8-9 września 2023 r.

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content