[wydarzenie]: Mavka i Strażnicy Lasu

| 31 sierpnia 2023

W sobotę 9 września 2023 r. o godzinie 9:00 w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu, w ramach cyklu „Seanse przyjazne sensorycznie” zapraszamy na magiczną opowieść o tym, że prawdziwe szczęście osiągnąć można tylko żyjąc w zgodzie z siłami natury.

BILETY: 10 zł (asystent dziecka ze spektrum autyzmu – wstęp bezpłatny) – dostępne wyłącznie w kasie Kina SOKÓŁ.

MAVKA I STRAŻNICY LASU
Ukraina 2023, animacja, familijny, przygodowy, dubbing, 90′
Mityczna strażniczka lasu musi bronić skrytego w puszczy źródła życia przed chciwością bezdusznej księżniczki.
Zrealizowana na najwyższym światowym poziomie, olśniewająca oprawą plastyczną animacja oparta na motywach starosłowiańskich mitów i podań.

Gdzieś w dalekich ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza Mavka. Nigdy dotąd żaden człowiek nie zakłócił panującego tu odwiecznego porządku, a zamieszkujące okolicę zwierzęta i mityczne stworzenia nie wiedzą, co to strach. Pojawienie się tu utalentowanego muzykanta Łukasza będzie więc nie lada wydarzeniem. Tym bardziej, że wkrótce Mavka i Łukasz staną się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwitnie jak czarodziejski kwiat. Niestety sielankę zburzy próżna i chciwa księżniczka, która dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanowi wykraść je, by na zawsze zachować młodość. Jej słudzy wkroczą do lasu, gotowi niszczyć wszystko co stanie im na drodze do wypełnienia rozkazu. Czy Mavka i Łukasz znajdą w sobie siłę, by obronić las i jego mieszkańców? Czy miłość łącząca Mavkę i człowieka ma szansę przetrwać?

Link do wydarzenia

[wydarzenie]: Mavka i Strażnicy Lasu

9 września 2023 r.

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content