Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Święto kawy

| 28 września 2017

6 października w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu, odbędzie się Święto Kawy. Wydarzenie to poświęcone jest sztuce i metodom parzenia kawy, od tych tradycyjnych, po awangardowe. Niezależnie czy jesteś profesjonalnym baristą, czy dopiero poznajesz świat kawy koniecznie powinieneś zajrzeć do Ratusza w Galicyjskim Miasteczku. Tylko tu, w jednym miejscu poznasz wszystkie jej smaki, aromaty i formy. Uczestnicy będą mogli spróbować najlepszych kaw, a także zrobić zapasy na zbliżające się długie, jesienne wieczory. Wystawcy chętnie opowiedzą o tym, skąd pochodzi dane ziarno, jak najlepiej

przyrządzić kawę w domu i nauczą korzystać z różnych akcesoriów do parzenia kawy. Będzie to również pretekst do spotkania się z dystrybutorami przypraw, sprzętu i akcesoriów do parzenia kawy, poznania niezwykłych właściwości tego napoju i jego zastosowań w farmakologii, medycynie i kosmetologii.

Bilet w cenie 10 zł (w cenie filiżanka kawy RIOBA + ciastko) dostępne do 6 października włącznie w kasach Domu Gotyckiego (ul. Lwowska 3) i Miasteczka Galicyjskiego(ul. Lwowska 226).

6 października 2017

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!