Wystawa fotografii Sławomira Kubasa pt.: „Moje miasto Krynica-Zdrój”

| 4 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Sławomira Kubasa pt.: „Moje miasto Krynica-Zdrój”, którą można podziwiać w dniach 4-27 grudnia 2023 r. w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Szwedzka 2 w Nowym Sączu.

Sławomir Kubas – kryniczanin. W jego pasji, jaką jest fotografia krajobrazowa, szczególne miejsce zajmuje fotografia Krynicy-Zdroju i okolic. Na prowadzonym przez siebie profilu na Facebooku ”Photografuje-Sławomir Kubas” opublikował już ponad 3000 zdjęć Krynicy-Zdroju promując swoje miasto, za co został odznaczony ”Złotym Herbem Krynicy-Zdroju”. Laureat dwóch edycji konkursu fotograficznego ”Między górami a wodami” (2021 – 1 miejsce; 2022 – 2 miejsce).
Członek Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego i Stowarzyszenia Miłośników Krynicy.

Wystawę można podziwiać w godzinach pracy Centrum Informacji Turystycznej.

Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Sławomira Kubasa pt.: „Moje miasto Krynica-Zdrój”, którą można podziwiać w dniach 4-27 grudnia 2023 r. w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Szwedzka 2 w Nowym Sączu.Sławomir Kubas – kryniczanin. W jego pasji, jaką jest fotografia krajobrazowa, szczególne miejsce zajmuje fotografia Krynicy-Zdroju i okolic. Na prowadzonym przez siebie profilu na Facebooku ”Photografuje-Sławomir Kubas” opublikował już ponad 3000 zdjęć Krynicy-Zdroju promując swoje miasto, za co został odznaczony ”Złotym Herbem Krynicy-Zdroju”. Laureat dwóch edycji konkursu fotograficznego ”Między górami a wodami” (2021 – 1 miejsce; 2022 – 2 miejsce). Członek Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego i Stowarzyszenia Miłośników Krynicy. Wystawę można podziwiać w godzinach pracy Centrum Informacji Turystycznej. Serdecznie zapraszamy.

4 grudnia 2023 r.

Tags: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content