Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[wydarzenie]: Noc Bibliotek w Oddziale dla dzieci i młodzieży

| 3 października 2023

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, na które czekają nie tylko dorośli, ale też najmłodsi czytelnicy biblioteki. Już 7 października 2023 r. kolejna odsłona Nocy Bibliotek!

Z tej okazji Oddział dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Lwowskiej 21 zaprasza najmłodszych 6 i 7 października 2023 r. na warsztaty oraz podchody literackie. Całość wydarzeń będzie nawiązywała do Roku Mikołaja Kopernika.

6 października

godz. 16:00 – Warsztaty z językiem angielskim „We love reading”. Prowadzenie: Centrum Helen Doron. W piątkowy wieczór posłuchamy ciekawych opowieści w języku angielskim. W miłej atmosferze zabawy zrozumienie i nauczenie się nowych słówek będzie naprawdę proste!

7 października

godz. 11:00 – Warsztaty kaligrafii. Dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzieci poznają narzędzia do kaligrafii oraz samodzielnie wykaligrafują pewne słowa…

godz. 12:30 – Warsztaty z językiem angielskim „We love reading”. Prowadzenie: Centrum Helen Doron. W sobotnie przedpołudnie także posłuchamy ciekawych historii oraz zobaczymy, że czytanie w języku angielskim to naprawdę świetna zabawa!

godz. 16:00 – Podchody literackie „ W ośrodku badawczym Mikołaja Kopernika”. Dla dzieci w wieku 6-12 lat. Mikołaj Kopernik najbardziej znany jest jako astronom. Ale osiągnięcia miał także w innych dziedzinach. Był np. prawnikiem, urzędnikiem, lekarzem, doktorem prawa kanonicznego. Zajmował się nie tylko astronomią, ale także matematyką, ekonomią, strategią wojskową, kartografią, fizyką… Podczas podchodów dzieci poznają Kopernika także od tej nieoczywistej strony.

Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny. Prosimy o zapisy osobiście lub telefonicznie 18 441 37 10, wew. 41. Ilość miejsc ograniczona!

7 października wypożyczalnia i czytelnia Oddziału czynne od 9:00 – 15:00, w tym dniu obowiązuje abolicja – zwroty książek przyjmowane będą bez opłaty za przekroczenie terminu zwrotu.

[wydarzenie]: Noc Bibliotek w oddziale dla dzieci i młodzieży

6-7 października 2023 r.

Tags: , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!