[wydarzenie]: Koncert Galowy połączony z wręczeniem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2023

| 5 grudnia 2023

Już wkrótce, bo w najbliższą sobotę, dowiemy się kto zostanie laureatem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2023. Ogłoszenie decyzji Kapituły oraz uroczyste wręczenie Nagrody nastąpi podczas Koncertu Galowego w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu w dniu 9 grudnia 2023 r. o godz. 17:00.

Podczas tego szczególnego koncertu zaprezentują się Nominowani do Nagrody oraz Laureat. Zaplanowano także dodatkowe atrakcje m.in. występ gościa specjalnego, wybór laureata publiczności oraz losowanie obrazu. Fundacja w ten sposób honoruje osoby młode (do 25 lat), posiadające talenty artystyczne i osiągające sukcesy, które pozytywnie wpływają na rozwój i promocje Miasta Nowego Sącza i Regionu.

Koncerty połączone z wręczeniem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora organizowane przez Fundację to projekt, którego głównym celem jest promowanie i wspieranie rozwoju utalentowanych artystycznie młodych Sądeczan. W tym roku Fundacja wręczy Nagrodę po raz piętnasty, a więc można powiedzieć, że wręczanie corocznej Nagrody im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym staje się już tradycją w Nowym Sączu.

Warto nadmienić, że dotychczasowi Laureaci Nagrody im. Dra Jerzego Masiora to:
Kinga Pancerz, Klaudia Ziajkowicz, Eliza Safjan, Ilona Klimek, Mateusz Bieryt, Tomasz Więcek, Michał Ziomek, Wiktoria Tracz, Izabela Szafrańska, Małgorzata Wygoda i Magdalena Pikuła, Karol Lis i Irena Michalska i Jarogniew Barciszewski – Kozioł.

Zapraszamy – wstęp wolny

[wydarzenie]: Koncert Galowy połączony z wręczeniem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2023

9 grudnia 2023 r.

Tags: , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content