Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[wydarzenie]: Języki obce poszerzają horyzonty

| 28 marca 2024

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel wraz z dyrektorem Sądeckiej Biblioteki Publicznej Markiem Rylewiczem zapraszają na spotkanie z Bożeną Kocyk i Marianem Kocykiem, którzy zrelacjonują swoją podróż na Maltę w ramach wyjazdu na kurs angielskiego. Opowieściom będzie towarzyszyło slajdowisko, a spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Podróże na emeryturze”.

Unia Europejska oferuje organizacjom edukacyjnym w krajach członkowskich wiele projektów Erasmus+, między innymi w sektorze „Edukacja Dorosłych”, który jest częścią szerszego programu „Uczenie się przez całe życie”. Stowarzyszenie z Nowego Sącza: „Centrum Edukacji Międzykulturowej” uzyskało środki finansowe na uczestnictwo 16 osób w 2-tygodniowym kursie języka angielskiego na Malcie w celu podniesienia poziomu działalności stowarzyszenia.

Uczestnictwo w intensywnych zajęciach na różnych poziomach zaawansowania umożliwiało praktyczne ćwiczenia językowe ponieważ uczyli się tam ludzie z całego świata. Po zajęciach grupa zwiedzała wyspy maltańskie, poznając kulturę, historię, zabytki a także kuchnię Malty.

 

Wydarzenie odbędzie się  już 4 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00 w Sądeckiej Bibliotece Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 11.

Źródło informacji

[wydarzenie]: Języki obce poszerzają horyzonty

4 kwietnia 2024 r.

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!