Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[wydarzenie]: IV Nowosądeckie Dyktando o Pióro Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla

| 16 października 2023

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz dyrektor Sądeckiej Biblioteki Publicznej Marek Rylewicz zapraszają do udziału w IV Nowosądeckim Dyktandzie o Pióro Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

Dyktando w kategorii open odbędzie się 19 października 2023 r. o godz. 17.00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu. Organizowane jest dla wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych.

Konkurs ma charakter lokalny – zapraszamy osoby zameldowane na terenie miasta Nowego Sącza lub powiatu nowosądeckiego.

Kategorie szkolne IV Nowosądeckiego Dyktanda o Pióro Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla odbędą się 16 października 2023 r. w Jezuickim Centrum Edukacji w Nowym Sączu (ul. Piotra Skargi 10): uczniów szkół podstawowych zapraszamy na godz. 9:00 a uczniów szkół ponadpodstawowych na godz. 11:00. Uczestników kategorii szkolnych zgłaszają nauczyciele prowadzący do 13 października 2023 r. (do godz. 12.00).

Termin zgłoszeń w kategorii open upływa z dniem 18 października 2023 r.

Wypełnione i podpisane formularze zgłoszeń (dostępne poniżej) można dostarczyć do budynku głównego Sądeckiej Biblioteki Publicznej (ul. Franciszkańska 11) lub przesłać mailowo na adres promocja@sbp.nowysacz.pl.

Szczegółowy regulamin dyktanda oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej biblioteki – www.sbp.nowysacz.pl.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas spotkania autorskiego z Jerzym Illgiem, które odbędzie się 25 października br. o godz. 17.00 w nowosądeckim Ratuszu.

Zaczerpnięte informacje

[wydarzenie]: IV Nowosądeckie Dyktando o Pióro Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla

19 października 2023 r.

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!