Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Stand-Up w Winusie

| 28 lutego 2022

Czas na śmiech. Czas na Stand-Up!!! Winus Club zapraszamy na kolejny wieczór z komedią dla dorosłych w Nowym Sączu. W najbliższą sobotę 5 marca 2022 r., o godz. 19.00 gościem będzie Alex Niebrzegowski.

ALEX NIEBRZEGOWSKI – Jak głosi pradawna legenda, miał zostać muszkieterem, ale kiedy odkrył ile zarabiają pracownicy Inter Marche wiedział, że plany trzeba zmienić. Do wyboru było albo zostać politykiem i mieć pewność, że ludzie będą się śmiali Z NIEGO, albo zostać komikiem i sprawić, że ludzie będą się śmiali Z NIM. Skoro dorastał oglądając występy wykonawców z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego wybrał opcję drugą. Sam prowadzi kilka cyklicznych imprez komediowych w tym Stand Up City czy Atelier na Ostro. Lubi się śmiać, a że rzeczywistość ciągle dostarcza nowych materiałów Alex śmieje się dużo i często, a publiczność śmieje się z nim. Jest zdobywcą Nagrody Głównej na Festiwal Komedii Stolica w 2021. Będzie również open mic.
/źródło: https://www.facebook.com/WinusClub /

Bilety w przedsprzedaży:
20 zł – jednoosobowy
Bilety w dniu wydarzenia:
25 zł
link do biletów https://www.kupbilecik.pl/imprezy/71188

Winus Club Sklep & Pub, ul. Kochanowskiego 30, Nowy Sącz

*Wydarzenie w aktualnym reżimie sanitarnym!
Uwaga: Impreza dla osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej.

Tags: , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!