Stand – Up: Syndrom Sztokholmski

| 4 listopada 2021

Restauracja Galicja zaprasza w sobotę 13 listopada 2021 r., o godz. 19.00 na Stand Up Maćka Adamczyka i Agnieszki Matan.

Pewnie wszyscy wiecie, że syndrom sztokholmski to stan, który pojawia się m.in. u ofiar porwań i wyraża się odczuwaniem sympatii do osób ich przetrzymujących. Nie wszyscy natomiast wiedzą, że syndrom sztokholmski może się pojawić w momencie zostanią rodzicem.* Ja o tym nie wiedziałem, dlatego wolałbym, żeby mój syn nie oglądał tego stand-upu. Rodzicielstwo to nie „maluszek wnoszący mnóstwo szczęścia do mojego życia” tylko… zresztą, co ja będę pisał.

Macie dziecko? Zapraszam. Będziecie się super bawić.
Spodziewacie się dziecka? Zapraszam. Może uda wam się uniknąć jakiegoś mojego błędu.
Wasza druga połówka chce dziecko? Zapraszam. Raz na zawsze wybijcie jej ten pomysł z głowy.
Nie chcecie dzieci? Zapraszam. Przekonajcie się dlaczego to jest najlepszy pomysł, na jaki mogliście wpaść.

Agnieszka Matan – głównie występuje w piwnicach i taksówkach. W 1997 roku wygrała osiedlowe eliminacje w matematycznym konkursie Kangur. Od tej pory robi, co może. Na scenie stand-up’owej występuje od 5 lat. Jej centrum dowodzenia jest warszawski Resort Komedii. Miała już kilka legendarnie niszowych programów – „Halo taxi. Bilans trzydziestolatki”, z którym wygrała Famę w 2018 roku, późniejsze „Języki obcych” rozpłynęły się razem z drugą falą pandemii. Obecnie Agnieszka testuje swój nowy materiał, starając się zrozumieć, jak przeżyć w dziwnych czasach. Nie znosi harcerzy i siatkarzy.

*Nie jest to potwierdzone żadnym badaniem, po prostu tak się czuję. Jakbym pomagał porywaczowi osiągnąć jego cel. Wydarzenie dla osób dorosłych. Brak zgody na nagrywanie audio/video.

Bilety: 25 zł
http://kbq.pl/64102

Restauracja Galicja, Rynek 7, Nowy Sącz, https://www.facebook.com/GalicjaNowySacz

13 listopada 2021

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content