Rowerowa Stolica Polski 2024 – Rywalizacja

| 13 maja 2024

Po raz piąty Miasto Nowy Sącz przystąpi do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Udział w zabawie będzie idealną odskocznią od problemów dnia codziennego, tym bardziej, że wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Udział w zabawie jest całkowicie bezpłatny.

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski: 1 – 30 czerwca 2024 r.

 

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024

1-30 czerwca 2024 r.

W skrócie:

– do zabawy może przystąpić każdy (bez względu na wiek), kto posiada telefon z systemem Android lub iOS i pobierze bezpłatną aplikację o nazwie Aktywne Miasta (bardzo dobra alternatywa dla Endomondo) oraz zarejestruje się za pomocą adresu mailowego lub poprzez Facebooka

Bezpośrednie linki do pobrania aplikacji:

Android: aplikacja Aktywne Miasta

iOS: aplikacja Aktywne Miasta

– uczestnik nie musi być mieszkańcem miasta, ani powiatu, nie musi przebywać nawet na terenie kraju, wystarczy, że w aplikacji wybierze miasto, dla którego chce zbierać kilometry

 

UWAGA:

  • ! Można wziąć udział albo w rywalizacji dla miast albo dla gmin. Musisz zdecydować dla kogo kręcisz kilometry!

 

Aby dołączyć do treningu, po instalacji aplikacji i rejestracji:

na ekranie głównym – dolna belka należy kliknąć: > rywalizacje > publiczne > Rywalizacja RSP 2024 i tutaj wybrać: miasto Nowy Sącz > rodzaj: ogólny > grupa ogólna (lub inna dostępna) > dołącz.

 

Dołącz

14 maja 2024 r.

 

Od tego momentu, przed każdym treningiem należy uruchomić aplikacje, włączyć GPS w telefonie i ruszać w drogę.
Po zakończonym treningu, aby go zapisać należy przytrzymać kwadrat STOP i poczekać aż z ekranu zniknie okrąg.

Pamiętajcie, że możecie połączyć swoje urządzenie marki Garmin z aplikacją Aktywne Miasta (uprzedzając pytania – na tę chwilę jest to “tylko” Garmin). Każdy z użytkowników posiadający urządzenie Gamina powiązane z aplikacją AM będzie musiał obligatoryjnie wskazać czy kilometry będzie “kręcił” za pomocą Garmina czy aplikacji. Próby oszustwa, czyli równolegle uruchamianie treningu na obu urządzeniach, będzie skutkowało trwałą blokadą konta, bez możliwości jego przywrócenia i odzyskania, a zdobyte kilometry przepadną.

 

Jak powiązać konto, przedstawiamy na poniższych screenach. Warto także uruchomić opcje “Oczekiwanie na sygnał GPS”.

 

     

 

 

– Dla najaktywniejszych rowerzystów, którzy dołączą do wyzwania i będą „kręcić” kilometry dla Nowego Sącza przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

 

Wszystkich zainteresowanych rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zapraszamy do dedykowanej grupy na facebooku, gdzie najszybciej można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zabawą: 

 

Grupa Facebook Rowerowa Stolica Polski 2024

 

 

W przypadku problemów z błędnym naliczaniem kilometrów, zatrzymywaniem aplikacji lub innymi problemami technicznymi, organizator przygotował instrukcję, jak poprawnie skonfigurować telefony z podziałem na poszczególnych producentów.

Instrukcja dla Xiaomi

Instrukcja dla Huaweia i Honor

Instrukcja dla OPPO

Instrukcja dla Samsunga

Instrukcja dla Sony

Pamiętajcie! W przypadku problemów z aplikacją lub pytań dotyczących rywalizacji, zapraszamy do kontaktu: rsp@nowysacz.pl / telefonicznie: 18 444 24 22 / lub w sprawach stricte technicznych dotyczących aplikacji: support@aktywne.miasta.pl

 

Regulamin wewnętrzny Organizatora Lokalnego 2024

 

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content