Plac Zabaw – Książki pisane obrazami

| 26 maja 2022

Nowosądecka Mała Galeria zaprasza na wernisaż wystawy Marty Krzywickiej który odbędzie się w nadchodzącą środę 1 czerwca 2022 r. o godz. 18.00.

Wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych Mała Galeria zaprasza  już od godziny 10.00

/To nie będzie zwykła wystawa, to będzie wystawa-PLAC ZABAW! Zobaczycie na niej: rezolutną królewnę, nieśmiałego ogrodnika, psi gang, kilku superbohaterów, tańczące warchlaki, robota, astronautę a nawet, choć trudno w to uwierzyć, jednego ukrywającego się smoka! Wszyscy mieszkali dotąd na kartach książek-fantastycznych, kryminalnych, przygodowych, i trochę, troszeczkę strasznych- ale specjalnie dla Was na jeden jedyny miesiąc zagoszczą na ścianach galerii.

Jak się trochę pośmiejemy, a później (tylko dla odważnych!) nieco wystraszymy, to wytniemy z papieru niezłe numery i zajrzymy przez dziurki w głąb oceanu oraz do statku kosmicznego, gdzie być może… być może… spotkacie kogoś nie z tej Ziemi.
Na tą wyjątkową wystawę zapraszamy dzieciaki starsze i młodsze! Obok ilustracji z książek będzie można pospacerować po dżungli, zajrzeć w podwodny lub kosmiczny świat i wszędzie tam wykonać pamiątkowe zdjęcie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy również niespodzianki !

W imieniu Nowosądeckiej Małej Galerii oraz samej Artystki serdecznie zapraszamy !
Naprawdę, nie może Was tam zabraknąć!

Wernisaż uświetni występ Olgierda Dokalskiego, znakomitego Trębacza, kompozytora zainteresowanego szeroko pojętą kulturą ludową, reżysera i scenarzysty./
/ tekst: malagaleria.pl /

1 czerwca 2022

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Wystawy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content