Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[Piwniczna]: XIII piwniczańskie lato dla ducha

| 4 lipca 2023

13. Piwniczańskie Lato dla Ducha rozpocznie się już 1 lipca i potrwa aż do 10 września. Zapraszamy do udziału w wyjątkowych spotkaniach w beskidzkiej scenerii.

Mszą św. i Nabożeństwem Drogi na placu św. Jana Pawła II rozpocznie się 1 lipca o godz. 18 13. Piwniczańskie Lato dla Ducha.

Cykl spotkań modlitewnych, kulturalnych i integracyjnych został zaplanowany do 10 września. Chętni będą mogli uczestniczyć w Mszach św. m.in. przy rozsianych po beskidzkich szczytach kapliczkach, ale również w adoracjach Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym.

Parafia zaprasza także na poetycko-muzyczną biesiadę „Boże, co polskim słowem pozwalasz się sławić, racz polskiej ziemi pobłogosławić”, która odbędzie się 30 lipca o godz. 17.30 w kościele w Piwnicznej Zdroju. Patriotycznie będzie także 1 sierpnia podczas wędrówki do Krzyża Millenijnego z okazji kolejnej rocznicy powstania warszawskiego. Bożą zadumę o ojczyźnie zaplanowano też 13 sierpnia przy Górskiej Kaplicy Narodu Polskiego na Buczniku.

Będą też festyny. 6 sierpnia na placu św. Jana Pawła II odbędzie się piknik rodzinny Stowarzyszenia na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom”. VII Festyn Rodzinny odbędzie się także 10 września, również na placu św. Jana Pawła II.

– Organizatorem Bożego uduchowienia jest Duch Święty dujący w parafii Narodzenia NMP w Piwnicznej Zdroju – podkreśla ks. proboszcz Krzysztof Czech.

Link do wydarzenia

[Piwniczna]: XIII piwniczańskie lato dla ducha

[Piwniczna]: XIII piwniczańskie lato dla ducha

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!