Nowy Sącz walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski – dołącz do akcji i „kręć” kilometry!

| Opublikowano: 1 czerwca 2020
image_pdfimage_print

Nowy Sącz, w roli debiutanta włącza się do walki o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dla najaktywniejszych rowerzystów, którzy dołączą do wyzwania i będą „kręcić” kilometry dla Nowego Sącza przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. Nagrody zostaną przyznane najaktywniejszym rowerzystom w kilku kategoriach takich jak:  największa liczba przejechanych kilometrów, najmłodszy uczestnik, najstarszy uczestnik, a także wynik rodzinny.

Od 1 czerwca do 16 sierpnia 2020 r., trwa oficjalny trening przed rywalizacją. Natomiast rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski rozpocznie się 1 a zakończy 30 września.

Więcej o całej inicjatywie przeczytać można w poniższej notce prasowej.

Rowerowa Stolica Polski nadciąga

Wrześniowa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski coraz bliżej! Przed oficjalnym starciem zapraszamy na wakacyjną rozgrzewkę. Rusza oficjalny trening miast!

Miłośnicy dwóch kółek, mogą już odpalać rowerową aplikację Rowerowej Stolicy Polski. Na uczestników czeka nowa atrakcja – oficjalny trening miast. Ci, którzy pedałowanie mają we krwi mogą przez kilkanaście tygodni kręcić kilometry dla swoich miast. Rower to idealna alternatywa w miejskiej, często zakorkowanej codzienności. Pedałując nie zatruwamy powietrza, jesteśmy zdrowsi i szczęśliwsi. Z roku na rok to coraz modniejszy środek transportu. Nie pozostaje nic więcej tylko wsiadać na rower i włączyć bezpłatną aplikację.

W tym roku, rywalizacja z pewnością będzie zacięta. Organizator – miasto Bydgoszcz liczy na pobicie zeszłorocznego rekordu! Na liczniku rywalizacji rowerzyści z całej Polski wykręcili ponad 1,2 mln kilometrów! Czy stać ich na więcej? Z pewnością tak, a rywalizację podkręca fakt, że do zabawy dołączyło kilkanaście nowych miast. Czy debiutanci m.in. Nowy Sącz, Racibórz, Żory, Kalisz czy Starogard Gdański udowodnią, że w ich mieście rowery są na topie?  Z pewnością o utrzymanie tytułu rowerowego mistrza Polski będzie walczyła Nowa Sól, która do września może chwalić się zdobytym trofeum.

Trening startuje 1 czerwca i potrwa do 16 sierpnia. Przejechane na rowerze kilometry sumują się dla wskazanego miasta, być może poznamy tych, którzy mają największą chrapkę na Puchar? Każdy kto weźmie udział w treningu automatycznie bierze udział we wrześniowej rywalizacji

Oficjalny trening to także znakomita okazja dla nowych użytkowników, by poznali funkcjonalność bezpłatnej aplikacji Rowerowej Stolicy Polski. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego, mogą wziąć udział  w zabawie. Trzeba tylko pobrać darmową aplikację i wybrać miasto, dla którego chce się zbierać kilometry. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może kręcić kilometry dla swojej drużyny. Nie bez znaczenia dla indywidualnych uczestników są inne użytkowe funkcje aplikacji, będące wartością dodaną udziału w zabawie, takie jak zniżki u partnerów akcji, specjalne odznaki czy prognoza pogody.

Ściągnij aplikację i dołącz do zabawy. Link TUTAJ.

Regulamin akcji: regulamin RSP 2020

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Category: Polecane

Comments are closed.