„Nowosądecki wehikuł czasu” – gra miejska

| 18 listopada 2022

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Nowosądecki wehikuł czasu” organizowanej w ramach obchodów 730. rocznicy lokacji Miasta Nowego Sącza.

Gra miejska śladami miejsc związanych z historią naszego miasta odbędzie się 19 listopada br. (sobota) w godz. 10.00 – 14.00 na terenie Starego Miasta. Współorganizatorem przedsięwzięcia są Hobbity.pl a partnerami miejskie instytucje kulturalne: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Nowosądecka Mała Galeria, Parafia Ewangelicko-Augsburska Przemienienia Pańskiego w Nowym Sączu, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu, Urząd Miasta Nowego Sącza.

Wspólnie, poprzez aktywną formę spędzenia czasu, chcemy przybliżyć społeczeństwu historię naszej małej ojczyzny.

W celu rejestracji w Grze należy podać nazwę grupy/osoby (nick), ilość członków grupy, telefon kontaktowy lub adres e-mail oraz deklarowaną godzinę rozpoczęcia gry.

Celem uczestników gry jest odwiedzenie wszystkich punktów na mapie, wykonanie zadań przypisanych do poszczególnych miejsc postoju, zdobycie wszystkich dat i dopasowanie ich do wydarzeń w jak najkrótszym czasie. Punktem startu gry jest budynek główny Sądeckiej Biblioteki Publicznej, w którym nastąpi również uroczyste ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród.

Szczegóły w regulaminie – REGULAMIN

Plakat gry miejskiej Wehikuł Czasu

19 listopada 2022

/źródło: sbp.nowysacz.pl/

Tags: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content