Najpiękniejsze przeboje o miłości – recital Artura Chamskiego

| 17 lutego 2023

Zapraszamy na koncert najpiękniejszych piosenek i wierszy o miłości w wykonaniu Artura Chamskiego. Recital „Najpiękniejsze przeboje o miłości” odbędzie się 20 lutego br. o godz. 17:00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu (Rynek 1(. Przed koncertem krótką rozmowę z artystą poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

W repertuarze takie hity jak:

  • „Kochać jak to łatwo powiedzieć”,
  • „Statki na niebie”,
  • „Zakochani są wśród Nas”,
  • ”Nie płacz kiedy odjadę”
  • i inne muzyczne przeboje.

Obowiązują bezpłatne bilety wstępu, które można odebrać za okazaniem bibliotecznej karty w wypożyczalni przy ul. Franciszkańskiej 11.

Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc: 18 443-87-52 wewn. 29, promocja@sbp.nowysacz.pl

—————————————————————————————————–

Artur Chamski – aktor i piosenkarz. Od 2001 roku związany z warszawskim teatrem Studio Buffo. W 2004 ukończył studia na Wydziale Lalkarskim filii PWST we Wrocławiu. Grał m.in. w musicalach Metro i Romeo i Julia. Występował w programach telewizyjnych – „Przebojowa noc” i „Złota sobota” w reżyserii Janusza Józefowicza. W 2004 roku grał w warszawskim Teatrze na Woli. W 2005 zajął drugie miejsce w plebiscycie na najciekawszego aktora młodego pokolenia zorganizowanego przez stronę iFilm.pl.

Wygrał czwartą edycję programu „ Jak oni śpiewają” , emitowanego na antenie Telewizji Polsat w 2008 roku. Za zwycięstwo otrzymał Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy. W tym samym roku wydał debiutancki singiel pt. „Jak oni śpiewają”. W roku 2009 z piosenką „Kilka słów” zajął trzecie miejsce w koncercie Piosenka dla Europy 2009, będącym krajowymi eliminacjami do 54. Konkursu Piosenki Eurowizji. W tym samym roku startował w specjalnej edycji „Jak oni śpiewają”, w której zajął trzecie miejsce. W 2014 był uczestnikiem pierwszej edycji programu „ Twoja twarz brzmi znajomo” emitowanego w Telewizji Polsat.

Plakat recitalu Artur Chamski

20 lutego 2023

/źródło: sbp.nowysacz.pl/

Tags: , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content