[Łososina Dolna]: Matka jest tylko jedna!

| 11 kwietnia 2022

Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna zaprasza w piątek 29 kwietnia 2022 r., o godz. 19.00  na premierę programu “Matka jest tylko jedna!” w wykonaniu Kabaretu A JAK!
Program to innowacyjne połączenie stand upu, skeczów i muzyki. Matki są różne i tę różnorodność członkinie żeńskiej formacji A JAK! ubrały w odpowiednią oprawę humorystyczną. Każdy Widz znajdzie tu coś dla siebie – Panie będą mogły z dystansem spojrzeć na swoją naturę, Panowie – w końcu dowiedzą się, co tak naprawdę tkwi w umysłach płci pięknej. Sukces tego programu ma wielu ojców, ale matka jest tylko jedna! Spektakl wypełnia luz i nonszalancja.

Kabaret A JAK! to w pełni żeńska formacja kabaretowa z Krakowa. Powstała w roku 2015 i od tego czasu podróżuje po całej Polsce, bawiąc publiczność nietuzinkowym poczuciem humoru oraz muzyką na żywo.
Na scenie połączenie czterech żywiołów: Magda, Karolina, Maria i Ada!
Twórczość A JAK! jest doceniania na wszystkich przeglądach kabaretowych w kraju, gdzie formacja zdobywa liczne nagrody, w tym również najważniejsze dla kabaretu – Nagrody Publiczności.
Kabaret A JAK! miał również okazję brać udział w realizacjach telewizyjnych dla Polsatu, TVP2, WP, ZOOM TV czy KINO POLSKA.
W roku 2022 na pewno jeszcze nieraz o nich usłyszycie! Będzie się działo!

Bilety w cenie 20 zł do nabycia od godz. 16.00 w CKiP w dniu imprezy./źródło: CKiP Łososina Dolna/

Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, Łososina Dolna 400, tel. 18 444 80 78, www.ckip.lososina.pl

29 kwietnia 2022

Tags: , , , , , ,

Kategoria: Gmina Łososina Dolna, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content