Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[koncert]: Tango Moja Miłość

| 29 listopada 2023

Małopolskie Centrum Kultury Sokół serdecznie zaprasza na koncert „Tango Moja Miłość” w wykonaniu Maestro Krzysztofa Jakowicza (skrzypce) z towarzyszeniem zespołu Tango Attack oraz Sądeckiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Leszka Mieczkowskiego, który odbędzie się 2 grudnia 2023 r. o godzinie 18:00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ.

Legendarny już program “Tango moja miłość” maestro Krzysztofa Jakowicza powraca na sceny muzyczne. Po premierze programu w 2004 roku został wykonany na większości uznanych scen polskich, ale nigdy nie mamy dosyć!

Nieodparty urok przedwojennych polskich tang oraz magia argentyńskich rytmów w połączeniu z wirtuozerią skrzypcowych fraz – oto obraz tego koncertu, który na długo zostanie w sercach widzów.

Maestro Krzysztof Jakowicz połączy siły z zespołem Tango Attack specjalizującym się we wszelkich gatunkach tanga, znanym widzom m.in. z koncertów „Buenos Aires Tango Show” i „Yiddish Tango”. Skład zespołu Tango Attack stanowią wybitni eksperci muzyki tangowej – Grzegorz Bożewicz (bandoneon), Piotr Malicki (gitary) i Hadrian Tabęcki (fortepian).

Podczas koncertu „Tango moja miłość” usłyszymy najpiękniejsze tanga polskiego 20-lecia międzywojennego, czyli tzw. Złotej Ery polskiego tanga (m.in. „Serce Matki”, „Odrobina szczęścia w miłości”, „Chryzantemy Złociste”, czy „Całuję Twoją dłoń Madame”) w nowych aranżacjach Hadriana Tabęckiego.  Tango moja miłość, twoja miłość i nasza miłość!

Bilety:
30 zł (normalny)
25 zł (ulgowy)
1 zł dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych ( na podstawie legitymacji)

Zaczerpnięte informacje

[koncert]: Tango Moja Miłość

2 grudnia 2023 r.

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!