Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[koncert]: Sara James

| 13 września 2023

Serdecznie zapraszamy na koncert Sary James, który odbędzie się 15 września 2023 r., o godz. 19.30 w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego ul. Ogrodowa 19, Nowy Sącz.

Sara James to jedna z najbardziej obiecujących młodych artystek na polskiej scenie muzycznej, z międzynarodowym uznaniem i ogromnym potencjale do globalnej kariery.

Sara urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach i od najmłodszych lat wyrażała żywe zainteresowanie muzyką i śpiewem.
Jeszcze w szkole podstawowej brała udział w wielu prestiżowych konkursach wokalnych. W ostatnich latach wygrała dwa popularne polskie talent show – The Voice Kids i Szansa na Sukces. To ostatecznie doprowadziło do udziału Sary w konkursie piosenki Junior Eurovision w Paryżu we Francji, gdzie zajęła drugie miejsce. Ostatnio Sara stała się sensacją internetową po występie w America’s Got Talent, gdzie została nagrodzona tzw Golden Buzzerem przez samego Simona Cowella i zapewniła sobie miejsce w finale programu.

Jej pierwszy singiel „Somebody” zyskał ogromną popularność i przez wiele miesięcy utrzymywał się na radiowych listach przebojów oraz w świetnie radzi sobie w streamingu. Ostatnio Sara była pierwszą polską artystką, która nagrała Spotify Singles, wspierana przez platformę Spotify na arenie międzynarodowej.

Sara jest również szeroko znana w mediach społecznościowych, gdzie ma wielu fanów na całym świecie. Oprócz muzyki współpracowała z wieloma popularnymi markami, takimi jak Samsung, Puma i Coca-Cola, żeby wymienić tylko kilka.

Link do wydarzenia

[koncert]: Sara James

15 września 2023 r.

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!