[koncert]: Andrzej Święs Trio

| 11 października 2023

Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się  13 października 2023 r. o godz. 20.00 w AtelieR Jazz Club, ul. Zielona 45 w Nowym Sączu.

Na koncercie wystąpi Andrzej Święs z Jego autorską muzyką pochodzącą z debiutanckiego albumu ”Flying Lion”, wydanego w tym roku nakładem wytwórni SJ Records. Wraz z nim na scenie wystąpią utalentowani muzycy: gitarzysta Rafał Sarnecki oraz perkusista Paweł Dobrowolski, który także pochodzi z Nowego Sącza.

O zespole:

Flying Lion 

Andrzej Święs – gitara basowa

Rafał Sarnecki – gitara

Paweł Dobrowolski – perkusja

Debiutancki album pt. „Flying Lion”, to tak naprawdę nazwa trio założonego i prowadzonego przez Andrzeja Święsa, który jest jednocześnie autorem granych przez zespół kompozycji.

Do współpracy zaprosił dwóch wybitnych muzyków: Rafał Sarnecki na gitarze oraz Paweł Dobrowolski na perkusji. Muzyka wykonywana jest przez Andrzeja na gitarze basowej z dźwiękiem często zmienionym poprzez zastosowanie efektów gitarowych, co dodaje muzyce wielobarwności sonorystycznej.

Album „Flying Lion” to dziesięć unikalnych kompozycji, które przedstawiają szeroką paletę stylistyczno-dźwiękową. Od form ad libitum, poprzez struktury zorganizowane rytmicznie, do swobodnej improwizacji, muzyka płynnie łączy różne style muzyczne, tworząc jedyne w swoim rodzaju wrażenia słuchowe. Każda kompozycja jest podróżą samą w sobie, wywołującą inne emocje, a razem tworzą spójną narrację.

[koncert]: Andrzej Święs Trio

13 października 2023 r.

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content