Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[gra miejska]: Kwerenda Kryminalna – tropem nowosądeckiej zbrodni

| 20 października 2023

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Kwerenda kryminalna – tropem nowosądeckiej zbrodni” organizowanej w ramach IV Sądeckich Dni Literatury – projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Gra miejska śladami kryminalnych historii, w tym związanych z naszym miastem,  odbędzie się 21 października br. (sobota) w godz. 10.00 – 14.00 na terenie Starego Miasta.

Gra jest skierowana do wszystkich chętnych osób. Można przystąpić do gry pojedynczo lub w grupach kilkuosobowych, liczących maksymalnie 4 osoby.

 

Rejestracja grup odbywa się od 6 do 21 października 2023 roku do godz. 9.30 telefonicznie: 18 443-87-52 wew. 29 lub mailowo: promocja@sbp.nowysacz.pl . Rejestracji można także dokonać w wypożyczalni głównej Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 11. W celu rejestracji należy podać nazwę grupy/osoby (nick), ilość członków grupy, telefon kontaktowy lub adres e-mail oraz deklarowaną godzinę rozpoczęcia gry.

Celem uczestników gry jest odwiedzenie wszystkich punktów na mapie, wykonanie zadań przypisanych do poszczególnych miejsc postoju, zdobycie wszystkich tytułów i dopasowanie ich do okładek książek w jak najkrótszym czasie. Punktem startu gry jest budynek główny Sądeckiej Biblioteki Publicznej, w którym nastąpi również uroczyste ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród.

 

Na zwycięzców/ zwycięskie grupy czekają atrakcyjne nagrody!

Zapisz się już dziś i wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi weź udział w niesamowitej zabawie z całą gamą logicznych zagadek!!!

Zaczerpnięte informacje

[gra miejska]: Kwerenda Kryminalna – tropem nowosądeckiej zbrodni

21 października 2023 r.

Tags: , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!