Błąd systemu – DKF KOT wirtualny seans

| 12 maja 2020

Małopolskie Centrum Kultury Sokół zaprasza na pierwszy wirtualny seans DKF KOT.

19 maja 2020

Projekcja na Sali internetowej kina SOKÓŁ rozpocznie się we wtorek 19 maja o godzinie18.00. Wstęp wygłosi prelegent naszego DKFu – Karol Szafraniec, filmoznawca.

Jak wziąć udział:

1. Przedsprzedaż rozpoczynamy od środy 13 maja i kończymy o godzinie 17.30 we wtorek 19 maja.
2. Na stronie www.kino-sokol.pl wejdź w repertuar dnia 19 marca, kliknij na godzinie seansu i zakup bilet.
3. Po zakupie biletu otrzymasz na podany do kontaktu e-mail: potwierdzenie zakupu biletu i link do prelekcji.
4. Link do obejrzenia seansu filmowego i hasło otrzymasz na ten sam adres mailowy w dniu seansu, tj. 19 maja przed projekcją.
5. Hasło do filmu będzie aktywne na 5 minut przed pokazem filmowym, tj. od godziny 17.55 do godziny 19.00 w dniu 19 maja.

OPIS FILMU

Główna bohaterka filmu ma zaledwie dziewięć lat, a doświadczeniem mogłaby obdzielić kilkoro swoich rówieśników. Do jakiejkolwiek placówki by nie trafiła, prędzej czy później zostaje z niej wydalona. Takie przypadki, jak niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca Benni, w slangu pracowników socjalnych nazywane są „łamaczami systemu”.

Za agresją, krzykiem, gwałtownością, które charakteryzują zachowanie dziewczynki kryje się jeden cel. Jest nim desperacka chęć powrotu do domu i życie u boku ukochanej matki. Kobieta ma jednak spore wątpliwości, obawiając się, że krnąbrna córka nie pozwoli jej ułożyć sobie na nowo życia. Kiedy kolejne sposoby nie pomagają poskromić wybuchowego charakteru Benni, niespodziewanie pojawia się światełko w tunelu w osobie nowego opiekuna Michy. Czy uda mu się odnieść sukces tam, gdzie wszyscy inni postawili na dziewczynce krzyżyk?
Wszystkie informacje TUTAJ
/tekst: kino-sokol.pl /

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content