Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Biuro matrymolnialne.com – premiera

| 7 października 2021

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu oraz Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu zapraszają na premierowy pokaz sztuki „Biuro matrymolnialne.com” w reżyserii Ewy Janus. Premiera odbędzie się 16 października 2021 r., o godzinie 17.00 w sali widowiskowej MOK przy Alei Wolności 23 w Nowym Sączu.

Drugi spektakl odbędzie się 17 października 2021 r., o godzinie 17.00 również w sali widowiskowej.

Bilety: 30 zł / 25 zł dla posiadaczy Karty Nowosądeczanina
do nabycia w kasie MOK, Al. Wolności 23 w godzinach 8.00 – 16.00
lub na stronie: https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/biuro-matrymonialne/

O sztuce:

Ben jest pracownikiem niewielkiego biura matrymonialnego w centrum Londynu. Pewnego dnia odwiedza go jego dawny kolega – Phill – jest rozwiedziony i szuka partnerki na całe życie. Ben zobowiązuje się  znaleźć mu żonę w trzy dni. Ostra selekcja trwa. Przez biuro przewijają się najróżniejsze kandydatki, wdowy panny i rozwódki. Każda ma swoje życzenia, oczekiwania i marzenia. Wszyscy chcą znaleźć tego, lub tę jedyną… Niestety nie wszyscy są zupełnie „normalni” ich oczekiwania są czasami bardzo zaskakujące. Szybkie wymiany zdań, zwariowane dialogi, cięte riposty i szaleństwo w oczach. Zobaczcie jak wygląda „zwykły” dzień pracownika biura matrymonialnego.

Obsada: 

Michał Sokołowski, Błażej Tolka, Mariusz Hatlaś, Małgorzata Kuźma-Śliwińska, Ewa Janus, Anna Zielińska-Croom, Maria Laskosz, Dorota Klimala

Plakat Biuro matrymonialne plakat

16 i 17 października 2021

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!