Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Bezpłatne szkolenie komputerowe dla seniorów 50+

| 16 listopada 2022

Ludomir Handzel, Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Fundacja Edukacji, Rozwoju i Innowacji serdecznie zapraszają chętne osoby po pięćdziesiątym roku życia do udziału w szkoleniu pt. „Funkcjonalności wybranych social mediów m.in.: facebook, instagram, google, twitter – jak bezpiecznie w pełni wykorzystać je do swoich potrzeb”.

Szkolenie opracowane zostało w ramach międzynarodowego projektu pt. „Rozbudź swoją kreatywność”, który realizuje Fundacja Edukacji, Rozwoju i Innowacji. Projekt został dofinansowany w ramach Programu Erasmus+.

Głównym celem warsztatów jest wzmocnienie kompetencji w zakresie posługiwania się i użytkowania mediów społecznościowych, które stanowią jedno z narzędzi aktywizacji osób starszych. Okres pandemii COVID-19 pokazał światu, jak ogromną rolę pełnią one w procesach społecznych. Zdecydowanie, są to umiejętności XXI wieku, potrzebne w życiu codziennym.

Podczas jednorazowego szkolenia będzie realizowany moduł tematyczny zawierający następujące bloki dydaktyczne:

  •      korzystanie z wyszukiwarki google,
  •      zakładanie adresu gmail,
  •      zakładanie o korzystanie z kalendarza google,
  •      korzystanie z google maps.

Zajęcia będą trwały 4 godziny dydaktyczne (jedna godzina to 45 minut zajęć). W programie przewidziane są dwie przerwy na kawę i słodki poczęstunek. Każdy uczestnik po zakończonych warsztatach otrzyma dyplom potwierdzający nabycie kompetencji w zakresie tematyki warsztatów.

Szkolenie odbędzie się 18 listopada o godzinie 14:30 w sali szkoleniowej przy ul. Jagiellońskiej 14 w Nowym Sączu.

Zapisów na szkolenie należy dokonać pod numerem telefonu 18 41 41 388 lub za pośrednictwem e-mail na adres: kprechitko@nowysacz.pl

Ilość miejsc jest ograniczona.

Plakat szkolenie senior 50+

18 listopada 2022

/źródło: bao.nowysacz.pl/

Tags: , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!