Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Basia Kawa w Spóźnionym Słowiku

| 16 marca 2023

Już 25 marca o godz.19.00 w Spóźnionym Słowiku przy ul. Długosza 10 w Nowym Sączu wystąpi Basia Kawa – polska Vanessa Mae/Lindsey Stirling, niezwykle żywiołowa skrzypaczka elektryczna i wokalistka. Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy, a jej koncerty cieszą się ogromną popularnością ze względu na niesamowitą energię, różnorodność muzyczną oraz świetny kontakt z publicznością. Czaruje głosem, zachwyca scenicznym dynamizmem, a do tego gra na jedynych takich w Polsce pięciostrunowych spersonalizowanych skrzypcach elektrycznych, które zostały skonstruowane specjalnie dla niej w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie dwie autorskie płyty, a niedawno zaprezentowała nowy singiel, do którego klip został nakręcony na Podkarpaciu:
https://www.youtube.com/watch?v=rFjdkIvn0hE

W programie koncertu są autorskie utwory skrzypcowe i wokalne z pogranicza softrocka, popu i bluesa oraz znane covery (m.in. Sanah, Lindsey Stirling, Mrozu, Ed Sheeran). Gratis otrzymujemy zawartą w koncercie prawdziwą historię, opisującą drogę wiodącą do spełniających się marzeń.

25 marca 2023

Bilety w cenie 45zł w przedsprzedaży oraz w cenie 50zł w dniu koncertu do nabycia na stronie: https://bkb.pl/90820-85e1c

/źródło: Basia Kawa/

Tags: , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!