Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Artyści dla Ukrainy – Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na charytatywne koncerty i przedstawienia

| 2 marca 2022

W ramach akcji „Artyści dla Ukrainy”
zapraszamy na spektakl dla dzieci „Mała Syrenka”

w wykonaniu Grupy Teatralnej Cudoki-Szuroki.

reżyseria: Małgorzata Stobierska
Cena biletu: od 20 zł do dowolnie wysokiej (całość dochodów z biletów przeznaczona zostanie na rzecz osób poszkodowanych podczas wojny w Ukrainie)

W opowieści o Małej Syrence przeniesiemy się do podwodnej krainy Króla Siedmiu Mórz i jego córki – w dniu jej czternastych urodzin – kiedy po raz pierwszy ma wypłynąć z głębin na powierzchnię morza, aby zobaczyć świat ludzi. Tymczasem wyczekiwany ląd i rzeczywistość z babcinych opowieści może okazać się trudnym i niebezpiecznym wyzwaniem. W podróży towarzyszyć jej będzie Konik Morski i Krab. Pomóżcie Syrence odnaleźć prawdziwą miłość i przekonajcie się, co z tym wspólnego ma tajemnicza Wiedźma z Głębin…?

W ramach akcji „Artyści dla Ukrainy”
koncert „Artyści dla Wolnej Ukrainy”
.

Podczas koncertu wystąpią między innymi: Ewa Novel, Zuzanna Leśniak, Julia Wincenciak, Marcin Adamek, Sebastian Cebula, Anna Ogorzały, Daria Mróz, Julia Bujak. Zatańczy Zespół Regionalny Sądeczanie.

Cena biletu: od 25 zł do dowolnie wysokiej (całość dochodów z biletów przeznaczona zostanie na rzecz osób poszkodowanych podczas wojny w Ukrainie)

W ramach akcji „Artyści dla Ukrainy”
zapraszamy na spektakl  „Biuro matrymonialne.com”

w wykonaniu Teatru Robotniczego im. B. Barbackiego.

reżyseria: Ewa Janus
Cena biletu: od 35zł do dowolnie wysokiej (całość dochodów z biletów przeznaczona zostanie na rzecz osób poszkodowanych podczas wojny w Ukrainie)

obsada: Michał SOKOŁOWSKI, Błażej TOLKA, Mariusz HATLAŚ, Małgorzata KUŹMA-ŚLIWIŃSKA, Ewa JANUS, Anna ZIELIŃSKA-CROOM, Dorota KLIMALA i w zastępstwie Marii LASKOSZ,  po raz pierwszy na scenie – Sylwia KRASIŃSKA

Ben jest pracownikiem niewielkiego biura matrymonialnego w centrum Londynu. Pewnego dnia odwiedza go jego dawny kolega – Phill – jest rozwiedziony i szuka partnerki na całe życie. Ben zobowiązuje się znaleźć mu żonę w trzy dni. Ostra selekcja trwa. Przez biuro przewijają się najróżniejsze kandydatki, wdowy panny i rozwódki. Każda ma swoje życzenia, oczekiwania i marzenia. Wszyscy chcą znaleźć tego, lub tę jedyną… Niestety nie wszyscy są zupełnie „normalni” ich oczekiwania są czasami bardzo zaskakujące. Szybkie wymiany zdań, zwariowane dialogi, cięte riposty i szaleństwo w oczach. Zobaczcie jak wygląda „zwykły” dzień pracownika biura matrymonialnego

W ramach akcji „Artyści dla Ukrainy”
zapraszamy na koncert Akustyczni Band.

Zespół z Nowego Sącza oscylujący w klimacie rock/blues, grający autorską muzykę oraz własne interpretacje klasyki polskiej i zagranicznej.

Cena biletu: od 35 zł do dowolnie wysokiej (całość dochodów z biletów przeznaczona zostanie na rzecz osób poszkodowanych podczas wojny w Ukrainie)

Spektaklom oraz koncertom podczas cołodziennej akcji „Artyści dla Ukrainy” towarzyszyć będzie kiermasz stroi oraz ręcznie wykonanej biżuterii, jak również licytacje biletów na wydarzenia w MOK oraz licytacja obrazów Mgr Morsa i Karo.
Wszystkie dochody z biletów, kiermaszu oraz licytacji przeznaczone zostaną na rzecz osób poszkodowanych podczas wojny w Ukrainie.

W ramach akcji „Artyści dla Ukrainy” odbędą się:

godz. 11.00 – spektakl „Mała Syrenka”
kup bilet: https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/mala-syrenka-2/

godz. 14.00 – koncert „Artyści dla Wolnej Ukrainy”
kup bilethttps://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/koncert-artysci-dla-wolnej-ukrainy/

godz.17.00 – spektakl „Biuro matrymonialne.com”
kup bilet:  https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/biuro-matrymonialne-com/

godz.19.00 – koncert Akustyczni Band
kup bilet: https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/akustyczni-band/

 

MOK w Nowym Sączu uruchomił również zbiórkę pieniędzy na rzecz Ukrainy.
Wpłaty można dokonać na: www.pomagam.pl/dlawolnejukrainy

5 marca 2022

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!