Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Andrzej Grabowski – spotkanie autorskie

| 10 grudnia 2022

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Grabowskim – wybitnym aktorem filmowym i teatralnym, który największą popularność zdobył rolą Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. W 2020 roku ukazała się książka autorstwa Andrzeja Grabowskiego „Jestem jak motyl”.

Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2022 r. o godz. 17:00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu (Rynek 1).

Moderatorem spotkania będzie dziennikarz – Marcin Michrowski.

Wstęp wolny.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki Andrzeja Grabowskiego i uzyskania pamiątkowego wpisu.

Andrzej Grabowski

Aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i kabaretowy. Urodzony w 1952 roku w Chrzanowie. Absolwent Krakowskiej Wyższej Szkoły Teatralnej. Aktor Teatru Słowackiego w Krakowie. Brat aktora i reżysera Mikołaja Grabowskiego, ojciec dwóch córek także aktorek: Zuzanny Grabowskiej i Katarzyny Grabowskiej. Stworzył wiele znakomitych ról filmowych m.in.: („Boża podszewka”, „Pitbull”, „Drogówka”,  „Pod mocnym Aniołem”), zagrał także wiele ról w popularnych serialach telewizyjnych m.in.: („Złotopolscy”, „Blondynka”, „Odwróceni”),  jednak największą popularność zdobył rolą Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”.

Plakat - Andrzej Grabowski – spotkanie autorskie

13 grudnia 2022

/źródło: sbp.nowysacz.pl/

Tags: , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!