A co tam Panie w MOKu słychać?

| 13 lutego 2023

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu
Al. Wolności 23
tel. 500 23 11 23
500 27 37 27
www.mok.nowysacz.pl

 


 Dzień Matki w MOK. Będzie koncert i spektakl

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza na Dzień Matki w MOK.

Organizatorzy przygotowali spektakl zatytułowany „Pomoc domowa” oraz koncert przebojów Zbigniewa Wodeckiego. Imprezy odbędą się 25 i 26 maja 2024 r.

 

25 maja 2024 r., godz. 18.00

„Pomoc Domowa” – spektakl w reżyserii Małgorzaty Przędzak, w wykonaniu Teatru  Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu

Wystąpią: Anna Zielińska – Croom, Jola Marczuk, Anna Mółka, Paweł Cabała, Marcin Iwański

Bilety można nabyć tutaj

 

 

26 maja 2024 r., godz. 17.00

Koncert „Nad wszystko uśmiech twój” – przeboje Zbigniewa Wodeckiego

Wystąpią: Olga Bończyk, Agnieszka Sobas, Daniel Cebula-Onirycz, Jakub Milewski w towarzystwie Orkiestry Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy

Bilety można nabyć tutaj

 

[wydarzenie]: Dzień Matki w MOK

25 i 26 maja 2024 r.

Link do wydarzenia

Link do wydarzenia


„Pomoc domowa”

Serdecznie zapraszamy na spektakl pt.: „Pomoc domowa”, który odbędzie się 25 maja 2024 r. o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu, przy Al. Wolności 23.

Spektakl pt.: „Pomoc domowa”, 25 maja 2024 r.

25 maja 2024 r.

 

„Pomoc Domowa ” to komedia totalna. Tekst Marc’a Camoletti’ego (tłumaczenie  Bartłomieja Wierzbięty) to uczta literacka, majstersztyk niezwykły. Świetna reżyseria i gra wspaniałych miłośników teatru –  to wisienka na torcie!

Dom wisi nad przepaścią, bo pewne małżeństwo zaczyna mieć przed sobą tajemnice. Norbert kocha swoja żonę Olgę, ale pszczółki chodzą mu po głowie. Olga kocha Norberta, ale piżamę męża chętnie pożycza „koledze z dzieciństwa”. To wszystko na raz w jednym domu w tym samym momencie. Całe szczęście, że „pomoc domowa” potrafi sprytnie zaradzić na te i inne tajemnice i z niebywałą elokwencją rozeznaje się w sytuacji, a za zamkniętymi drzwiami, których mnóstwo w owym domu, rozbraja bombę… i wszystko wraca do normy.

 

Link do wydarzenia

 


„Trochę więcej miłości proszę…”

Serdecznie zapraszamy na spektakl pt.: „Trochę więcej miłości proszę…”, który odbędzie się 18 maja 2024 r. o godz. 18.00 oraz 19 maja 2024 r. o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu, przy Al. Wolności 23.

 

Spektakl pn.: „Trochę więcej miłości proszę…”, 18 i 19 maja 2024 r.

18 i 19 maja 2024 r.

„Trochę więcej MIŁOŚCI proszę…” – spektakl poetycko–muzyczny na podstawie miłosnych uniesień Wielkich Poetów.

Słowno-muzyczna podróż, która zabiera widzów do krainy zwanej MIŁOŚCIĄ. Odwiedzimy jej najpiękniejsze regiony takie jak marzenie, spotkanie, tęsknota, bliskość, pragnienie, intymność, ale też miejsca mniej przyjazne jak niepewność czy rozczarowanie. Cała paleta emocji w jednym miejscu zwanym MIŁOŚCIĄ.

Chodź i zanurz się w siłę tego uczucia. A jak Ci się spodoba poproś o więcej…

Spektakl jest kompozycją miłosnych wierszy wybitnych polskich i światowych poetów oraz znanych utworów muzycznych wykonywanych przez artystów do muzyki granej na żywo.

Link do wydarzenia


 

 

Tags: , , , , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content