Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Aktywne miasta – Rowerowa Stolica Polski – RYWALIZACJA – CZERWIEC 2023 – SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

| 24 maja 2023

Plakat

 

 

W skrócie:

– do zabawy może przystąpić każdy (bez względu na wiek), kto posiada telefon z systemem Android lub iOS i pobierze bezpłatną aplikację o nazwie Aktywne Miasta (bardzo dobra alternatywa dla Endomondo) oraz zarejestruje się za pomocą adresu mailowego lub poprzez Facebooka

Bezpośrednie linki do pobrania aplikacji:

Android: aplikacja Aktywne Miasta

iOS: aplikacja Aktywne Miasta

– uczestnik nie musi być mieszkańcem miasta, ani powiatu, nie musi przebywać nawet na terenie kraju, wystarczy, że w aplikacji wybierze miasto, dla którego chce zbierać kilometry

Aby dołączyć do treningu, po instalacji aplikacji i rejestracji:

na ekranie głównym – dolna belka należy kliknąć: > rywalizacje > publiczne > Trening RSP 2023 i tutaj wybrać: miasto Nowy Sącz > rodzaj: ogólny > grupa ogólna (lub inna dostępna) > dołącz.

Od tego momentu, przed każdym treningiem należy uruchomić aplikacje, włączyć GPS w telefonie i ruszać w drogę.
Po zakończonym treningu, aby go zapisać należy przytrzymać kwadrat STOP i poczekać aż z ekranu zniknie okrąg.

Pamiętajcie, że możecie połączyć swoje urządzenie marki Garmin z aplikacją Aktywne Miasta (uprzedzając pytania – na tę chwilę jest to “tylko” Garmin). Dzięki powiązaniu kont, podczas przejazdów nie będzie konieczne uruchamianie treningu na telefonie*, do tego celu wystarczy tylko Garmin. Po zakończeniu przejazdu, zostanie on automatycznie synchronizowany z aplikacją Aktywne Miasta.

Jak powiązać konto, przedstawiamy na poniższych screenach. Warto także uruchomić opcje “Oczekiwanie na sygnał GPS”.

Ważne: jakakolwiek edycja treningu wykonanego z wykorzystaniem urządzenia Garmin nie zostanie zsynchronizowana z aplikacją AM i kilometry nie zaliczą się do rywalizacji. Konieczne jest zapisanie treningu bez ingerencji/ modyfikacji.

*Według najnowszych informacji przekazanych przez organizatora, w tym roku każdy z użytkowników posiadający urządzenie Gamina powiązane z aplikacją AM będzie musiał obligatoryjnie wskazać czy kilometry będzie “kręcił” za pomocą Garmina czy aplikacji. Próby oszustwa, czyli równolegle uruchamianie treningu na obu urządzeniach, będzie skutkowało trwałą blokadą konta, bez możliwości jego przywrócenia i odzyskania, a zdobyte kilometry przepadną.

– Dla najaktywniejszych rowerzystów, którzy dołączą do wyzwania i będą „kręcić” w czerwcu kilometry dla Nowego Sącza przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla

 

Wszystkich zainteresowanych rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zapraszamy do dedykowanej grupy na facebooku, gdzie najszybciej można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zabawą: 

https://www.facebook.com/groups/2997230410353531

 

W przypadku problemów z błędnym naliczaniem kilometrów, zatrzymywaniem aplikacji lub innymi problemami technicznymi, organizator przygotował instrukcję, jak poprawnie skonfigurować telefony z podziałem na poszczególnych producentów.

Instrukcja dla Xiaomi

Instrukcja dla Huaweia i Honor

Instrukcja dla OPPO

Instrukcja dla Samsunga

Instrukcja dla Sony

 

Pamiętajcie! W przypadku problemów z aplikacją lub pytań dotyczących rywalizacji, zapraszamy do kontaktu: rsp@nowysacz.pl / telefonicznie: 18 444 24 22 / lub w sprawach stricte technicznych dotyczących aplikacji: support@aktywne.miasta.pl

 

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!