Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

285. Koncert u Prezydenta z okazji Dnia Kobiet

| 6 marca 2024

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel serdecznie zaprasza na 285. Koncert u Prezydenta z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu zespołu Elvis’56 – Elvis Presley Tribute Band, który odbędzie się 8 marca 2024 r. o godz. 18.30 w sali ratuszowej.

 

Elvis‘56 to odnoszący sukcesy na arenie krajowej i europejskiej zespół interpretujący na nowo utwory z czasów złotej ery rock’n’rolla. W repertuarze zespołu znajdziemy znane hity z pierwszych miejsc list przebojów z lat 50. i 60. XX wieku, które w nowej interpretacji zespołu zyskują świeżą energię i pozwalają widzom czerpać radość z odkrywania na nowo zapomnianych piosenek, które tworzyły podwaliny muzyki rozrywkowej.

 

Podstawą repertuaru zespołu Elvis’56 są utwory Elvisa Presleya, zarówno z początków jego twórczości, jak i te najbardziej znane publiczności piosenki z okresu występów w Las Vegas. W sierpniu 2019 r. zespół zajął pierwsze miejsce w konkursie na najlepszego wykonawcę piosenek Elvisa Presleya podczas European Elvis Festival w Bad Nauheim w Niemczech, a w roku 2021 wystąpił na tym samym festiwalu jako gwiazda Elvis Party, EEF 2021 Bad Nauheim.

 

Skład zespołu:

Szczepan Sollich – śpiew, gitara

Marcin Sonnenberg – śpiew, piano

Grzegorz Kuś – śpiew, gitara

Marek Piotrowicz – gitara basowa

Janusz Zygadło – perkusja

 

Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

[wydarzenie]: 285. Koncert u Prezydenta z okazji Dnia Kobiet

8 marca 22024 r.

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Inne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!