Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Zajęcia z robotyki.

| 9 maja 2016

Soboty Kreatywnej Technologii są niesamowitą przygodą i możliwością udziału w różnorodnych zajęciach połączonych z zabawą, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Zajęcia będą się odbywać w Miejskim Ośrodku Kultury, Al. Wolności 23. Koszt dwugodzinnych zajęć to 30zł/os. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 maja 2016 r. pod nr tel. (18) 443 89 59 w.23. Ilość miejsc ograniczona. Pierwsze zajęcia zostały zaplanowane na 21 maja. Więcej informacji na www.mok.nowysacz.pl

21 maja

21 maja

Planowane zajęcia:
Robotyka WeDo (5-7 lat)
Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 5-8 lat. Podczas zajęć dzieci uczą się logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, kreatywności, komunikacji, pracy w grupie, konstruowania i programowania robotów. Zajęcia są szansą na zdobycie nowych umiejętności oraz poznanie podstawowych pojęć związanych z robotyką, automatyką, informatyką. Na zajęciach stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę.
Robotyka Mindstorms (8-16)
Zajęcia przy użyciu zestawów edukacyjnych do robotyki LEGO Mindstorms NXT i EV3 skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat. Podczas zajęć dzieci uczą się logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, kreatywności, komunikacji, pracy w grupie, konstruowania i programowania robotów. Zajęcia są szansą na zdobycie nowych umiejętności oraz poznanie nie tylko podstawowych pojęć związanych z robotyką, automatyką, informatyką. Zajęcia z robotyki to  szansa na kształcenie twórczego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej, które pozwalają lepiej zrozumieć świat oraz zachęcić do nauki przedmiotów ścisłych.

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!