Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

XIX  Nowosądecki  Przegląd  Przedstawień Bożonarodzeniowych

| 5 stycznia 2018

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu przy współudziale Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta Nowego Sącza zaprasza do udziału w Przeglądzie zespoły teatralne i estradowe ze szkół podstawowych, gimnazjów, placówek wychowania pozaszkolnego, które zaprezentują przedstawienie o charakterze bożonarodzeniowym – jasełka, kolęda, pastorałka, misterium, szopka itp.

Nie ograniczamy formy widowiska, ani ilości występujących w nim osób, prosimy jedynie o nie przekraczanie czasu trwania, czyli 30 minut.

Organizatorzy zapewniają pełną obsługę techniczną Przeglądu – oświetlenie sceny i nagłośnienie (jeśli jest konieczne), natomiast wszelkie elementy scenografii, rekwizyty i kostiumy zespoły zabezpieczają sobie we własnym zakresie.

Przegląd ma charakter konkursu, wszystkie przedstawienia będą oceniane przez Jury złożone ze specjalistów w dziedzinie teatru i muzyki. Najlepsze prezentacje zostaną nagrodzone i wyróżnione.

17 stycznia 2018

Przegląd odbędzie się w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, Al. Wolności 23,
w dniu 17 stycznia 2018 r.,  o godz. 9:00.

Zgłoszenia przedstawień do udziału w Przeglądzie (na załączonej karcie) prosimy przesyłać na adres Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, Al. Wolności 23, najpóźniej do dnia 11 stycznia 2018 r.

Wszelkie dodatkowe i szczegółowe informacje na temat Przeglądu uzyskacie Państwo w MOK – Al. Wolności 23, tel. 18 443-89-59 wew. 23.

Pliki do pobrania: XIX NPPB

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!