[wydarzenie]: Gra terenowa „Podróże po literaturze”

| 5 lipca 2024

Drodzy miłośnicy książek, baśni i niezapomnianych przygód!

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza Was do udziału w grze terenowej po nowosądeckiej starówce, gdzie czekać będą na Was zadania związane ze znanymi baśniami i bajkami!

Gra miejska „Podróże po literaturze” odbędzie się 13 lipca br. (sobota) w godz. 9.00 – 13.30 – w tym czasie będziecie mogli wystartować. Powrócić do miejsca startu, by wykonać ostatnie zadanie, możecie do godz. 14:30 – pamiętajcie jednak, że liczy się nie tylko zdobycie wszystkich fantów i poprawne wykonanie zadań ale i czas pokonania całej trasy.

Na najszybszych ekspertów bajek i baśni czekają wspaniałe nagrody!

Rejestracja uczestników i pierwszy punkt gry ulokowany będzie w budynku głównym Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 11.

Udział może wziąć każdy zainteresowany – któż z nas nie zna bajek! – niezależnie od wieku. Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w grze pod opieką osoby dorosłej. Do gry przystąpić można samemu lub w grupach liczących do 4 osób.

Udział w grze jest bezpłatny.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.

Rejestracja grup odbywa się od 1 do 13 lipca 2024 r. roku do godz. 9.00 telefonicznie: 18 443-87-52 wewn. 29 lub mailowo: promocja@sbp.nowysacz.pl . Rejestracji można także dokonać w wypożyczalni Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 11 w Nowym Sączu.

Gra miejska „Podróże po literaturze” odbywa się w ramach zadania „Kolej na książkę, książka na kolej” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Źródło informacji

Regulamin gry terenowej oraz załączniki

 

[wydarzenie]: Gra terenowa „Podróże po literaturze”

13 lipca 2024 r.

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content