WESELE Stanisława Wyspiańskiego w wykonaniu RAWICKIEGO TEATRU KOMEDII

| 2 czerwca 2018

7, 8 czerwca 2018

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu gorąco zaprasza na „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego w wykonaniu Rawickiego Teatru Komedii. Spektakl odbędzie się 7 czerwca o godzinie 19.00 oraz 8 czerwca o godzinie 9.30.
Rawicki Teatr Komedii, powstał z zapotrzebowania mieszkańców małego miasta Rawicza na realizację teatralnej rodziny. Skupia w niej różne pokolenia, różne profesje i różne temperamenty.

Wesele jest drugą premierą tej kompanii teatralnej. Założeniem reżysera nie było wystawienie folklorystycznej laurki na podstawie klasyki. RTK zrealizował spektakl poszukujący współczesnych odniesień w dotkliwie aktualnym materiale literackim. Najważniejszym elementem rawickiego Wesela będzie zabawa i że będzie się działo.

Rawicki Teatr Komedii w składzie: Mariola Balbus, Sandra Bujak, Ewelina Dolik, Anna Krysztofiak, Dorota Łukowiak, Danuta Maruwka, Maciej Sibilski, Ewa Snella, Justyna Szajerka, Olga Trawka, Tomasz Bzdęga, Igor Hanusek, Janek Marciniak, Sylwester Różycki, Dariusz Taraszkiewicz, Karol Trzcieliński

Reżyserem Rawickiego Teatru Komedii jest Dariusz Taraszkiewicz: aktor i śpiewak, reżyser. Absolwent: Akademii Muzycznej we Wrocławiu i PWST w Krakowie. Autor sztuk, menedżer kultury i reżyser. Od 2015 r. Dyrektor Domu Kultury w Rawiczu.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w cenie: dzieci i młodzież (do 16 lat) – 10 zł, dorośli – 15 zł w sekretariacie MOK, Al. Wolności 23, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00, tel. 18 443 89 59 wew. 20

/źródło: www.mok.nowysacz.pl /

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content