Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Tak działamy – Sądecka Grupa Fotograficzna

| 17 lipca 2018

Od 18 lipca będzie można zobaczyć wystawę Sądeckiej Grupy Fotograficznej, opowiadającej o działaniu grupy i propagowaniu fotografii na terenie Ziemi Sądeckiej. Wystawę eksponowana będzie w Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu przy ulicy Szwedzkiej 2.

Sądecka Grupa Fotograficzna to projekt mający na celu rozwój potencjału i zdolności fotograficznych wśród młodzieży. Działa ona od kwietnia 2017 roku i opiera się m.in. o comiesięczne spotkania, na których to młodzi fotografowie wspierają swoje działania i dzielą się zdobytą wiedzą.

Wystawa potrwa od 18 lipca 2018 roku do 24 sierpnia 2018 roku. Zwiedzający będą mogli obejrzeć fotogramy i fotografie ilustrujące działania grupy oraz przebieg ich spotkań wraz z krótkimi opisami. Ma ona charakter niekomercyjny (wstęp bezpłatny) i jest otwarta dla wszystkich w godzinach otwarcia Centrum Informacji Turystycznej, tj. od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 – 17.00.

“Wystawa jest podsumowaniem naszego działania. Serdecznie zapraszamy do jej zobaczenia i poznania tego, jak nasza grupa funkcjonuje od kuchni. Każdy znajdzie tam coś ciekawego dla siebie” – zachęcają przedstawiciele Sądeckiej Grupy Fotograficznej.

Tags: , , , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!