Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

SKAMPIDA w Spóźnionym Słowiku

| 25 sierpnia 2017

Koncerty na domówce oraz kawiarnia Spóźniony Słowik zapraszają na kolejny niezwykły koncert, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek tj. 28 sierpnia o godzinie 18.00 w kawiarni przy ul. Długosza 10 – wejście od strony Plant Miejskich.

Bilety: 10 PLN/ w dniu koncertu 20 PLN

SKAMPIDA – określany jako rock Metysów z Kolumbii jest to innowacyjne, zróżnicowanie pomieszanie fuzji kolumbijskiego reggae, rytmów folklorystycznych i miejskich dźwięków, takich jak hip-hop, punk i łacińskiego stylu cumbia i champeta, w tym wpływów cygańskich i Drum & Bass.

SKAMPIDA stał się w krótkim czasie jedną z najbardziej popularnych grup muzycznych z Kolumbii. Zespół Skampida występował obok tak znanych artystów i grup muzycznych, jak : THE SKA-TALITES, MOLOTOV, DEAD KENNEDYS, VOODOO GLOW SKULLS, KING CHANGO, ALICIA KEYS, MANU CHAO, URIAH HEEP, CULTURA PROFÉTICA, ASIAN DUB FOUNDATION and GOGOL BORDELLO.
Magazyny piszą – „The New Times” i „Magazyn Shock” przyznali SKAMPIDA tytuł „Najlepszy zespół Ska i reggae” i „Najlepszy Występ na żywo.”

28 sierpnia 2017

SKAMPIDA’S to pomysłowe i cięcia sound edge, pełen głębokich emocji i przekonań, dokonał popularność zespołu rosną w całej Ameryce Północnej i Łacińskiej, po każdym z ich wybuchowych występów, które łatwo mogą liczyć do 1000 w Ameryce Łacińskiej, a około 500 w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Skład:
David Mujica (Dub Id) – Bass-Vocals
Juan Gonzalez (Tobon) – Guitar
Pedro Vega -Saxofone
Camilo Morales (Carela) Trompet
Joaco Galeano Trombone
Juan Escovar – Drums

http://www.skampida.com.co/

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!