Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[Sienna]: Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze

| 9 maja 2017

Po raz drugi w historii polskiego snookera i bilarda angielskiego zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze, które odbędą się w Heron Live Hotel. W ubiegłym roku wydarzenie to spotkało się z niezwykłym uznaniem uczestników, partnerów oraz widzów. Te niecodzienne zmagania wspaniałych zawodników z różnych dziedzin życia wracają już 12-14 maja 2017 r do Heron Live Hotel i z całą pewnością przykują uwagę nie tylko miłośników snookera, ale również osób, które dotychczas nie miały do czynienia z tą wyjątkową dziedziną sportu.

   Specjalnie na potrzeby Mistrzostw jedna z sal malowniczo położonego Heron Live Hotel zamieni się w miejsce zawodów, a turniej będzie rozgrywany na najwyższej jakości stołach polskiej marki MAESTATO Professional Billard Tables. W II Mistrzostwach Polski Biznesu, Artystów i Sportu rywalizować będą osobistości ze świata biznesu i gwiazdy tj: Leszek Lichota, Tomasz Oświeciński, Przemysław Sadowski, Bartłomiej Topa, Przemysław Kossakowski, Mikołaj Roznerski, Rafał Brzozowski, Radosław Kawęcki. Te niezwykłe zmagania są otwarte dla widowni, Goście hotelowi mogą bezpłatnie oglądać zawody, dla Gości z zewnątrz zawody dostępne po wykupieniu biletu w Recepcji hotelowej lub na stronie internetowej hotelu.

   Celem turnieju jest przede wszystkim danie możliwości ucieczki od codziennego zgiełku, przybliżenia tajników gry, ale także nawiązania nowych kontaktów biznesowych i prywatnych. Snooker to gra dżentelmenów, wypracowuje siłę skupienia, opanowania i strategicznego myślenia, które procentują nie tylko przy stole, ale i w życiu zawodowym.

12 – 14 maja 2017

Sobotni wieczór od godziny 21:00 to także zabawa w Klubie Muzycznym Hangar, gdzie przy muzyce Video DJ’a będziemy mogli bawić się do samego rana z gwiazdami Mistrzostw. Bilety na to wydarzenie można zakupić w Recepcji hotelowej lub na stronie internetowej hotelu.

Heron Live Hotel to pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany w malowniczej okolicy, wśród lasów oraz nad samym brzegiem jeziora Rożnowskiego. To doskonały hotel zarówno na rodzinny jak i romantyczny wypoczynek we dwoje. Obiekt jest doskonale wyposażony i przygotowany do przyjmowania nawet 400 osobowych grup, a jego lokalizacja (tylko 95 km od Krakowa) jest bardzo atrakcyjna.
/ źródło: Heron Live Hotel/

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Gmina Gródek nad Dunajcem, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!