Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021 – dołącz do akcji i „kręć” kilometry!

| 25 marca 2021

Obecna sytuacja w kraju i na świecie nie musi oznaczać ciągłego siedzenia w czterech ścianach, dlatego mamy dla was ciekawą propozycję na kilka najbliższych miesięcy. Będzie to idealna odskocznia od problemów dnia codziennego, tym bardziej, że wiosna trwa a piękna pogoda zbliża się od nas wielkimi krokami.

Miasto Nowy Sącz, drugi rok z rzędu będzie walczyło o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Rywalizacja podzielona jest na dwa etapy, trening w dniach 21 marca – 21 maja oraz rywalizacja główna 1 – 30 czerwca 2021.

Plakat Rowerowa Stolica Polski

 

 

Więcej o poprzedniej edycji: ziemiasadecka.info/nowy-sacz-walczy-o-tytul-rowerowej-stolicy-polski-dolacz-do-akcji/

Pomysłodawcą rywalizacji jest Miasto Bydgoszcz, ale do zabawy dołączają miasta prezydenckie z całej Polski.

Idea akcji: www.rowerowastolicapolski.pl/p/2-idea

 

 

 

 

W skrócie:

– do zabawy może przystąpić każdy (bez względu na wiek), kto posiada telefon z systemem Android lub iOS i pobierze bezpłatną aplikację o nazwie Aktywne Miasta (bardzo dobra alternatywa dla Endomondo) oraz zarejestruje się za pomocą adresu mailowego lub poprzez Facebooka

Bezpośredni linki do pobrania aplikacji:

– uczestnik nie musi być mieszkańcem miasta, ani powiatu, nie musi przebywać nawet na terenie kraju, wystarczy, że w aplikacji wybierze miasto, dla którego chce zbierać kilometry

Aby dołączyć do treningu, po instalacji aplikacji i rejestracji:

na ekranie głównym należy kliknąć trzy poziome kreski (lewy górny róg) > rywalizacje > ogólne > oficjalny trening i tutaj wybrać: miasto Nowy Sącz > rodzaj: ogólny > grupa ogólna (lub inna dostępna) > dołącz.

Od tego momentu, przed każdym treningiem należy uruchomić aplikacje, włączyć GPS w telefonie i ruszać w drogę, po treningu, aby go zapisać należy przytrzymać kwadrat STOP i poczekać aż z ekranu zniknie okrąg.

– Dla najaktywniejszych rowerzystów, którzy dołączą do wyzwania i będą „kręcić” kilometry dla Nowego Sącza przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla

 

Wszystkich zainteresowanych rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zapraszamy do dedykowanej grupy na facebooku, gdzie najszybciej można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zabawą: 

https://www.facebook.com/groups/2997230410353531

 

W przypadku problemów lub pytań dotyczących rywalizacji, prosimy o kontakt na adres: rsp@nowysacz.pl lub z Centrum Informacji Turystycznej za pośrednictwem mediów społecznościowych (Ziemia Sądecka) lub telefonicznie 18 444 24 22.

Tags: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!