Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Przygodowa Rodzinna Gra Miejska w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Nowym Sączu

| 12 września 2017

„Zaginione Królestwo Molikolandii”

16 września 2017

Uratuj Królestwo Molikolandi przed okrutnym czarownikiem Berdonem. Walcz z potworami, uwolnij Moliki, przechytrz Okrrrutnego Berdona, przygotuj eliksir i odszukaj legendarny skarb, dzięki któremu ocalisz krainę. Na zwycięzców czeka sława, ziemia i piękna ręka córki prawowitego władcy. W sobotę 16 września w Nowym Sączu rodzinna gra miejska dla poszukiwaczy przygód. Zgłoś drużynę śmiałków – Molikolandia liczy na ciebie!

Będzie wesoło, baśniowo i trudno. Kraina Molikolandii złożona jest z kilku krain: Agitania, Bulandia, Cymbria, Drulandia, Eulandia. W Molikolandii żyło się wszystkim dostatnio i szczęśliwie a swoja radość czerpali z Skarbnicy Wiedzy pełnej książek. Mogli ją odwiedzać mieszkańcy sąsiednich krain. Zadaniem molików było chronić prastare księgi. Niestety pewnego dnia pojawił się okrutny czarownik Berdon, który nie mógł znieść szczęścia mieszkańców i zamknął Skarbiec Wiedzy a Moliki przeniósł za pomocą eliksiru do naszego świata. Legenda głosi że Okrrrrutny Berdon ma słabość do złotych dukatów…. Uwolnij Moliki, pomóż im wrócić do Molikolandi !!!

,„Zaginione Królestwo Molikolandii” to plenerowa zabawa dla 2 -5 osobowych drużyn Śmiałków w wieku 2 – 102.  Organizatorem  gry jest  Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowy Sączu.

Zapraszamy  16 września o godzinie 10:00 po wcześniejszej rejestracji

pod nr tel. 18 440 73 72. Regulamin na stronie internetowej regulamin.pdf

Drużyna Śmiałków będzie podróżować między krainami. Celem podróży jest uwolnienie Molików i zdobycie receptury cudownego eliksiru, umożliwiającego powrót do Molikolandii.

W każdym księstwie na graczy czeka jedno zadanie. Za jego wykonanie otrzymywać będziecie żetony Dukatów – walutę Molikolandii oraz składniki eliksiru. Im szybciej uratujecie Molikolandię, tym wyższą premię otrzymacie.  Zadaniem śmiałków jest zebranie jak największej liczby dukatów i sporządzenie eliksiru.

Zwycięzcą jest każda drużyna która ukończy grę i uwolni Moliki. Na wszystkich śmiałków, którzy uratują Molikolandię czekają nagrody.

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!