[Piwniczna Zdrój]: Żyj filmowo, płac bezgotówkowo – objazdowe kino w MGOK Piwniczna Zdrój

| 7 listopada 2022

A zatem Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!**

W niedzielę 13 listopada 2022 roku w Sali Widowiskowej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Piwnicznej Zdroju obejrzycie największe premiery kinowe.

13 listopada 2022

Zobacz razem z nami na dużym ekranie:

 “Kopciuszek i kamień życia” – Propozycja na rodzinny czas w kinie. Kopciuszek wraz z początkującą czarodziejką i dwiema rozgadanymi myszami stawia sobie za punkt honoru, aby odczarować zamienionego w gryzonia księcia Alexa.

 „Ania” – Inspirująca historia aktorki Ani Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Jest to film dokumentalny zbudowany z wywiadów oraz niepublikowanych dotąd materiałów z prywatnych archiwów.

 “Johnny” – Oparta na faktach historia księdza Jana Kaczkowskiego. Aż 4 Złote Lwy na festiwalu w Gdyni, w tym nagroda publiczności. Ten film bawi, wzrusza i pomaga spojrzeć na codzienność z zupełnie innej perspektywy.

 “Listy do M. 5” – Świąteczny mega hit. W rolach głównych ponownie zobaczymy Tomasza Karolaka, Wojciecha Malajkata czy Agnieszkę Dygant. Piąta część to opowieść o tym, co dla nas najcenniejsze – o bliskości.

*Na seans zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która przygotowała dla widzów garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!

Zamów swój bilet już terazhttps://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/525

Ceny biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł*

*seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00

 Niespodzianka!

Wszyscy widzowie, którzy zapłacą za bilety bezgotówkowo – przy użyciu karty, telefonu lub przez internet – (zarówno w przedsprzedaży, jak i w kasie tuż przed seansem) otrzymają bezpłatnie popcorn – nieodłączny element kinowych emocji.

– – – – – –

**Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content