[Piwniczna – Zdrój]: I Piwniczańska Gra Miejska

| 30 maja 2015

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” z Piwnicznej- Zdroju serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I Piwniczańskiej Grze Miejskiej. Impreza rozpocznie się
6 czerwca 2015 r. o godzinie 13.00
na płycie rynku w Piwnicznej- Zdroju.

Hasłem oraz myślą przewodnią tegorocznej edycji będzie „Polowanie na skarby króla Kazimierza Wielkiego”- królewską koronę oraz klucze do bram miasta. Zmagania zakończy uczta przy królewskim ognisku.

W Piwniczańskiej Grze Miejskiej może wziąć udział każdy, gdyż trasy dostosowane są wszystkich grup wiekowych i każdego stopnia sprawności. Przewidziana jest także trasa dla osób niepełnosprawnych.

6 czerwca

6 czerwca

Program zabawy:
• 13:00 do 14:00 – zapisy uczestników
• 14:00 do 16:00 – rywalizacja na trasie
• 15:30 do 16:30 – zabawy dla dzieci
• ok.16:30 – wyniki rywalizacji nagrodzenie uczestników
• ok.17:00 – ognisko nad Popradem, biesiada aż do wieczora
Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc pod adresem mailowym: gra.miejska.piwniczna@gmail.com. W tym celu prosimy o podanie imienia i nazwiska lidera bądź opiekuna (w przypadku grupy osób niepełnoletnich) grupy oraz wybór trasy.
Udział w grze jest bezpłatny, jednak podczas imprezy zbierane będą cegiełki na rozbudowę ośrodka dla osób niepełnosprawnych w Kosarzyskach.
W zabawach dla dzieci oraz biesiadzie przy ognisku udział może wziąć każdy (niezależnie od uczestnictwa w grze). W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu: Monika Dziedzina, tel: 507 258 444, e-mail: gra.miejska.piwniczna@gmail.com
Więcej informacji na naszej stronie na facebooku
Serdecznie zapraszamy Organizatorzy
/źródło: www.piwniczna.pl/

Tags: , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content