Pierwsze urodziny Kina Kobiet!

| 19 stycznia 2015

„Wielkie oczy” to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane (w tej roli Amy Adams). Akcja zaczyna się w latach 50. Margaret wraz z córką postanawiają uciec od złego męża i prosto z rodzących się dopiero amerykańskich przedmieść trafiają do San Francisco. Tam kobieta zaczyna samodzielną pracę i postanawia kultywować swoją pasję czyli malowanie portretów kobiet i dzieci o tajemniczych i wielkich oczach. Poznaje miejscowego malarza, Waltera Keane’a (fantastyczny Christoph Waltz). Poprzez jego liczne manipulacje i talent „sprzedażowy” obrazy Margaret stają się sensacją i popkultorowym fenomenem lat 60. w całej Ameryce. Owe czasy nie sprzyjały jednak kobietom, które często były poddane presji tradycyjnych ról społecznych i oczekiwaniom, że ich miejsce jest wyłącznie w domu przy dzieciach. Z tego powodu to Walter przypisuje sobie autorstwo obrazów Margaret oraz całą sławę z tym związaną, cały czas trzymając Margaret w swoim cieniu.

21 stycznia NS
Styczniowa odsłona Kina Kobiet będzie wyjątkowa. Kino Kobiet w Nowym Sączu obchodzi pierwsze urodziny. Motywem przewodnim imprezy będzie bal maskowy. Zapraszamy Panie w sukniach wieczorowych oraz maskach balowych. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji oraz cenne nagrody. Zapraszamy już 21 stycznia o godzinie 18:30. Jednak warto przybyć do kina na godzinę 17:45. Na holu będą tradycyjnie czekać stoiska partnerów, którzy doradzą jak o siebie dbać i co aktualnie jest w modzie. Firma Ziaja ufundowała dla każdej z Pań upominek. Natomiast Hotel Beskid ufundował słodką niespodziankę. Wyjątkowy bezkaloryczny poczęstunek przygotuje cukiernia Słodka Ucieczka. Firma Winus przygotuje degustację win. Jak co miesiąc obowiązkowym rekwizytem jest kapelusz. Zapraszamy wszystkie Panie w sukniach wieczorowych i maskach. Wybierać będziemy najlepszą wieczorową stylizację.
UWAGA! Z okazji pierwszych urodzin Kina Kobiet bilet grupowy (cena 20 zł) przy zakupie już siedmiu biletów.
Swoje stoiska będzie prezentować miedzy innymi:
Salon Top Hair, Avon , Galeria Zmysłów Day Spa , Q Clinique , Fit Dietetyk , Super – Pharm , Ziaja , Hotel Beskid , Studio Urody „Maria” , Sezam , Winus , UfoLejdis , Mary Kay. Wszystkie uczestniczki zapraszamy na hol kina już od godz. 17:45.

Około godziny 18:20 zapraszamy do sali kinowej na część konkursową imprezy. Jak zwykle zapewniliśmy liczne nagrody! Oto i one: Voucher do Day Spa Galeria Zmysłów, Vouchery na strzyżenie z modelowaniem i zabiegi pielęgnacyjne – Salon Top Hair, Vouchery do Grupera, Zestaw kosmetyków z firmy Bielenda, Zestaw kosmetyków z firmy Ziaja , Zaproszenia na zabiegi do drogerii Douglas, Książki wydawnictwa Prószyński i Ska, Książki wydawnictwa Agora, Zestawy kosmetyków ufundowanych przez firmę Avon, Vouchery do Q Clinique, Vouchery do Fit Dietetyk, Kosmetyki od Super – Pharm, Biżuteria od Jubilera Sezam, Kawy smakowe ufundowane przez firmę Winus, Zaproszenia do SPA w Hotelu Beskid, Karnety do UfoLejdis, Kosmetyki od firmy Mary Kay.

Bilet normalny: 23 zł
Bilet grupowy: 20 zł (od 15 osób)
/źródło: Helios/

Tags: , , , ,

Kategoria: Inne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content