„Okruchy życia” Magdaleny Ponurkiewicz – fotorelacja ze spotkania

| 24 kwietnia 2015

W związku z liczną grupą chętnych, którym nie udało się spotkać z autorką książek „Okruchy życia” Panią Magdaleną Ponurkiewicz, podczas pierwszego spotkania autorskiego w Sokole. Zapraszamy na spotkanie uzupełniające, jakie odbędzie się dnia 11 czerwca br. o godzinie 17.00 w Centrum Informacji Turystycznej, przy ulicy Szwedzkiej 2 w Nowym Sączu.

W Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu, dostępne będą dwie książki Sądeczanki Magdaleny Ponurkiewicz tj. ”Okruchy pamięci” – wydanie II poszerzone. Druga książka, to „Okruchy życia” – wydanie pierwsze opisujące te same fakty, ale z perspektywy osoby mającej już bagaż doświadczeń. Z zapasów będzie można nabyć książkę autorki pt. „Tajemnica węgierskiego manoskryptu”. ZAPRASZAMY

Książki M. Ponurkiewicz

Magdalena Kizon-Ponurkiewicz – urodziła się w 1945 roku w Barcicach. Absolwentka psychologii UJ. Ukończyła Logopedię na UMCS i właśnie logopedii poświęciła przeważającą część życia zawodowego. Pracując w sądeckiej służbie zdrowia i oświacie organizowała pierwsze gabinety logopedyczne, szkoliła nauczycieli, prowadziła terapię indywidualną i grupowa dorosłych i dzieci. Zaczynała w 1986 roku w zbiorku „Leśne przypomnienia”. Opowiadanie „Zatyczka” ukazało się w 1999 roku w przeglądzie „Readers Digest”. Kolejne pozycja książkowe to: „Okruchy pamięci”, „Byłam niewolnicą, czyli na czarno w Nowym Jorku”, Tajemnica węgierskiego manoskryptu” oraz „Okruchy życia”.

Tags: , , , , , ,

Kategoria: Ciekawostki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content