Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Odkryj Beskid – do zobaczenia w Beskidzie

| 29 marca 2018

W pierwszych dniach wiosny Urząd Miasta w Nowego Sącza oraz wystawcy Zuzanna Długosz i Konrad Rogoziński zapraszają na wirtualny fotograficzny spacer po Beskidzie Sądeckim.

O godzinie 17.00 w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Szwedzkiej 2 w Nowym Sączu od dnia wernisażu tj. 6 kwietnia 2018 r. będzie można oglądać fotogramy pokazujące uroki Sądecczyzny.

W trakcie otwarcia wystawy uczestnicy zostaną zabrani na wirtualną wycieczkę, którą, wiosenną porą można zaplanować w plenerze na kilka godzin, na cały dzień lub na weekend. Odkryj Beskid po swojemu!

6 – 27 kwietnia 2018

Autorem zdjęć i tablic graficznych jest Konrad Rogoziński.  W jego obiektywie, miejsca zyskują duszę, a fotorelacje z rodzinnych wydarzeń są ciepłe i pełne klimatu. Konrad jest również pomysłodawcą i liderem zespołu Odkryj Beskid, do którego należy Zuzanna Długosz. To ludzie, którzy uwielbiają Sądecczyznę a dodatkowo każdy widzi ją z innej perspektywy. Konrad pokazuje panoramy widokowe, o każdej porze roku piękniejsze oraz zaułki i miejsca urocze. Zuzanna ogląda Sądecczyznę i okoliczne trasy łączące ją z regionami sąsiedzkimi z perspektywy rowerowego siodełka. Zuzanna poprowadzi wernisaż. Swoim barwnymi opowieściami zabierze wszystkich na wirtualną wycieczkę po miejscach, które sama bardzo lubi. Na co dzień jest zawodowym przewodnikiem i animatorem czasu wolnego. Gdy pracuje to zamienia się w Babę z gór z prawdziwego zdarzenia.

Do zobaczenia w Beskidzie.

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!