Nowosądecki Teatralno – Kabaretowy Finał WOŚP i IV Zimowy Sądecki Rajd 4X4

| 7 stycznia 2015

23. Finał WOŚP „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.
Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców. Dzisiaj ogłaszany temat 23. Finału precyzuje cel najbliższej zbiórki – “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.
/źródło: www.wosp.org.pl/

11 stycznia

11 stycznia

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż w ramach 23. Nowosądeckiego Finału WOŚP w dniu 11 stycznia 2015 r. o godz. 18.00 – na scenie w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu – Al. Wolności 23 – wystąpi ze swoim póltoragodzinnym jubileuszowym programem pt. „Variate, czyli Czego nie zobaczysz w radio i nie usłyszysz w telewizji” KABARET POD WYRWIGROSZEM.  Cegiełki na występ kabaretu w minimalnej kwocie 30 PLN są do nabycia w sekretariacie MOK (rezerwacja telefoniczna – 18 443 89 59). Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek będzie przekazany na rzecz 23. Finału WOŚP. Zachęcamy Państwa do ich nabycia i tym samym włączenia się do zbiórki pieniędzy na szczytny cel, jakim jest w tej edycji podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów. Zapraszamy również na projekcję koncertów muzycznych na dużym ekranie.

godz. 12.30 – QUEEN – At Wembley 1986 r. – czas trwania: 77 min.

godz. 13.50 – DŻEM – Rawa Blues Festiwal – 1992 r. – czas trwania: 30 min.

godz. 14.20 – PINK FLOYD – „Pazzia & Passione” – Live In Venice 1989 r. – czas trwania: 90 min.

godz. 15.50 – Andrea BOCELLI – „Love In Portofino” 2013 r. – czas trwania: 86 min.

/źródło: MOK Nowy Sącz/

11 stycznia

11 stycznia

Z sercem dla serca – pod takim hasłem, już po raz czwarty, nowosądecka Grupa 4×4 organizuje Sądecki Rajd Zimowy, w ramach 23 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na fundusz WOŚP. W rajdzie, mogą wziąć udział zarówno kierowcy samochodów terenowych, quadów jak i motocykli. Trasa rajdu biegnie wzdłuż rzeki Dunajec. Organizatorzy przewidzieli także przejażdżki dla kibiców. Oj, będzie się działo! – powiedziałby Jurek Owsiak.

11 stycznia

11 stycznia

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content