„Nowa” Ziemia Sądecka zaprasza :)

| 29 października 2014

nowa ziemia sadecka

Drodzy turyści, mieszkańcy oraz wszyscy miłośnicy Ziemi Sądeckiej, bardzo miło nam poinformować, że po kilku tygodniach wytężonej pracy oddajemy w Wasze ręce zupełnie nową stronę. Włożyliśmy w nią mnóstwo pracy i czasu, ale mamy ogromną i szczerą nadzieje, że efekt jest zadowalający, i znajdziecie Państwo na tej stronie wszystkie informacje, których poszukujecie oraz podzielicie się nimi z innymi. Razem promujmy nasz przepiękny i malowniczy region, nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami.

Oczywiście, cały czas się rozwijamy, sukcesywnie będziemy uzupełniać stronę o nowe treści,

Zakres naszych działań się nie zmienia, w dalszym ciągu obsługujemy turystów krajowych i zagranicznych, organizujemy wystawy oraz zbieramy i będziemy zbierać dla Was informacje o interesujących wydarzeniach na całej Sądecczyźnie. Regularnie odwiedzajcie naszą stronę, aby być na bieżąco z wszystkimi: koncertami, wystawami, wernisażami oraz wszelkiego rodzaju wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi w Nowym Sączu i całej Sądecczyźnie. Idziemy z duchem czasu, zdajemy sobie sprawę, że często podróżujecie, dlatego nowa strona dostępna jest również w wersji mobilnej. Dzięki temu możecie być zawsze z nami, za pośrednictwem tabletu lub smartfona.

Jeżeli chcecie Państwo wyrazić swoją opinię na temat nowej strony, lub po prostu zgłosić jakiś błąd, prosimy napiszcie na adres – cit@ziemiasadecka.info Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc. Chętnie wysłuchamy Waszych sugestii, ta strona jest dla Was i Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna.

Pozdrawiamy,

 Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu

Tags: , , ,

Kategoria: Ciekawostki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content