Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

„Mind is the Magic – Umysł jest Magią”

| 5 września 2018

Urząd Miasta Nowego Sącza zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Adriana Marasia – „Mind is the Magic – Umysł jest Magią” podsumowującej 5 lat twórczości fotograficznej artysty. Wydarzenie odbędzie się 14 września 2018r. o godzinie 18:00 w Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu.

Na tegorocznej wystawie zostaną zaprezentowane wybrane prace, które poruszają szerokie spektrum zagadnień. Począwszy od postępu cywilizacyjnego, poprzez piękno i drapieżność zwierząt, kończąc na ujęciu chwili współczesnego życia w społeczeństwie. Autor opowiada o świecie, skłaniając do przełamywania schematycznego postrzegania rzeczywistości.

 

„To dla mnie bardzo ważny moment, ponieważ wracam do miejsca, w którym kilka lat temu zaczęła się moja przygoda z fotografią… ” – dodaje autor wystawy.

 

Adrian Maraś – urodzony w 1996 roku w Nowym Sączu. Artysta fotograf, freelancer, zwolennik nurtu minimalistycznego oraz fotografii reporterskiej. Jest twórcą i założycielem Sądeckiej Grupy Fotograficznej. Autor kilku wystaw i publikacji. Jego zdjęcia zostały wyróżnione m.in. przez National Geographic, Kodak Moments czy Canon Polska. Jedna z prac stała się również oficjalną tapetą motywu personalizacji systemu Microsoft Windows.

 

Wystawę będzie można oglądać do 3 października 2018 r. 

 

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Polecane

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!