Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

[Krynica – Zdrój]: Małopolska Majówka

| 24 kwietnia 2017

Krynica – Zdrój zaprasza w długi weekend na majowy cykl koncertów pt. Małopolska Majówka.

Niedziela 30 kwietnia – LemOn
Zespół, który od swojego debiutu wciąż udowodnia, że ambitna muzyka na wysokim poziomie może trafiać na pierwsze miejsca list przebojów. Tak stało się chociażby z utworami ,,Napraw”, ,,Scarlett”, ,,Spójrz”, ,,Nice” i ,,Jutro”. Grupa zyskała uznanie branży muzycznej, zdobywając dla swoich albumów nominacje do Fryderyków, a jednocześnie udało jej się zyskać wiernych słuchaczy, którzy obsypują ich niezliczonymi wyróżnieniami, m.in. SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award. Albumy ,,LemON”, ,,Scarlett”, ,,Etiuda zimowa” w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną.

30 kwietnia 2017

Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży i 45 zł w dniu koncertu. Dostępne w Pijalni Głównej, Kinie Jaworzyna II, w Empikach oraz na ebilet.pl. Sponsorem Małopolskiej Majówki jest miasto Krynica-Zdrój.

Poniedziałek 1 maja  –
Talent, energia i profesjonalizm tak można by w trzech krótkich słowach określić zespół TreVoci. Tworzą go trzej tenorzy: Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj. Młodzi i utalentowani, obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru – w swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Ich niepowtarzalne, doskonale zgrane głosy zachwycają siłą ekspresji i kunsztem wokalnym, wzruszają i bawią. Każdy z nich ma własną karierę na scenie operowej, ale lubią śpiewać razem – koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, wymagają doskonałego przygotowania i kondycji maratończyka, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. Na scenie towarzyszy im Orkiestra Symfoniczna im. Adama Wrońskiego.

1 maja 2017

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu. Dostępne w Pijalni Głównej, Kinie Jaworzyna II, w Empikach oraz na ebilet.pl. Sponsorem Małopolskiej Majówki jest miasto Krynica-Zdrój.

Środa 3 maja – Marcin Daniec
Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od 1994 roku występuje na scenie solo, a do najbardziej popularnych i lubianych postaci, które kreuje należą m.in. Góral czy też duże dziecko, czyli Marcinek.
Podczas programu prezentowanego w Pijalni Głównej, artysta wcieli się w różne postaci i za ich pośrednictwem będzie komentował aktualne sprawy społeczne i polityczne. Ponadto w trakcie występu satyryk wykonuje wiele piosenek, a także często wraca do swoich najsłynniejszych monologów, np. ,,Pusia” czy ,,Marcinek”.

2 maja 2017

Bilety w przedsprzedaży 30 zł, w dniu wydarzenia 40 zł. Uwaga! Na to wydarzenie nie obowiązuje bezpłatne wejście dla dzieci poniżej 10 r.ż. Bilety dostępne w Pijalni Głównej, w Kinie Jaworzyna II, w sieci Empik oraz na ebilet.pl. Sponsorem Małopolskiej Majówki jest miasto Krynica-Zdrój.

Tags: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Miasto i Gmina Krynica - Zdrój, Wydarzenia w powiecie nowosądeckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!